На сайті 11892 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Аналіз та оцінка фінансової звітності суб’єктів господарювання

Реферати > Економіка підприємства > Аналіз та оцінка фінансової звітності суб’єктів господарювання

5. ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ

Отже, після проходження практики, на основі звіту можна зробити висновки, що ВАТ “Коломиясільмаш” створена з метою здійснення підприємницької діяльності для отримання прибутку в інтересах акціонерів товариства, а також його працівників. Засновником товариства є держава в особі Фонду державного майна України, тобто воно є юридичною особою з дня державної реєстрації його статуту.

Фінансовий стан підприємства характеризується розміщенням коштів, структури їх джерел, швидкості обігу капіталу, спроможністю підприємства оплачувати свої зобов’язання в повному обсязі.

Щодо оподаткування товариства треба сказати, що оподаткований прибуток підлягає оподаткуванню за ставкою 30% до перенесення збитків на наступні квартали, оскільки товариство несе лише збитки. Існує товариство за рахунок бартерних операцій, та за рахунок приміщення, яке воно здає в оренду. Отже, товариство є збиткове.

Для того щоб товариство краще функціонувало потрібно провести капітальний ремонт, модернізацію основних засобів, устаткування, закупити нове обладнання, навіть, за необхідності, змінити персонал підприємства або провести його кваліфікацію.

Але для покращення такого стану товариства потрібні інвестиції, які повинна надати держава, оскільки засновником товариства є держава в особі фонду державного майна України.

У випадку визнання товариства банкрутом порядок ліквідації товариства, а також утворення та роботи його ліквідаційної комісії визначається законодавством України про банкрутство.

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат