На сайті 11892 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Прямий маркетинг. Загальні відомості

Реферати > Маркетинг > Прямий маркетинг. Загальні відомості

• рекламування нових ідей та виховання нових смаків.

Найчастіше використовують прямий маркетинг невеликі торгові підприємства, які не можуть скористатися з дорожчих технічних за­собів рекламування; торгові підприємства, які обслуговують неве­лику кількість місцевих споживачів; провінційні та сільські торгові підприємства, віддалені від великих торгових зон та центрів; спеці­алізовані торгові підприємства з вузьким асортиментом товарів; торгові підприємства, які обслуговують покупців, котрі належать до однієї соціальної групи; торгові підприємства, асортимент товарів яких розрахований на попит постійних покупців.

Щоб збільшити кількість замовлень, необхідно «прорекламувати рекламу», тобто оголосити на радіо та телебаченні про поча­ток кампанії поштової розсилки рекламних звернень. Додати по­купців може навіть такий нехитрий заклик: «Зазирніть зранку до поштової скриньки».

Отже, використання прямого маркетингу залежить від таких факторів (чинників):

• суми коштів, яку може витратити рекламодавець (виробник або посередник) на акцію;

л ступеня складності інформації, яку необхідно надати потенційному споживачеві;

• позиції рекламодавця на ринках продажу товарів;

• часу, який потенційний покупець повинен витратити на вивчення матеріалів, котрі виробник або посередник пропонують йому персонально. ,

Крім того, є велика різниця в заходах прямого маркетингу то­пів повсякденного попиту та товарів промислового призначення.

Перейти на сторінку номер: 1  2 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат