На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Біоритми організму. Добові біоритми. Вплив Місяця на добові біоритми

Реферати > Психологія > Біоритми організму. Добові біоритми. Вплив Місяця на добові біоритми

+-+ Ще рано розпочинати серйозну роботу. Може забракнути душевних сил, а стимулювати себе алкоголем - не завжди найкращий вихід. Але виконувати звичну роботу, що вимагає розумових (планування) і фізичних сил, потрібно вже зараз. Приділяйте більше уваги дружині.

-++ Хочеться щось витворити, але важко зорієнтуватися у новій ситуації. Краще з натхненням зробити ремонт, особливо коли все давно продумано, підібрано і підготовлено. Підтримайте свого чоловіка — йому зараз важко. І не приймайте важливих рішень.

-+- Душа прагне прекрасного, самореалізації. Але зробити щось серйозне не вдасться — розум і тіло мало чим можуть допомогти. А тому: музика, вірші, виставка, душевна розмова з приємними вам людьми.

--+ Мозок і душа потребують відпочинку, а тіло активних дій. Можна пограти у футбол, волейбол, піти у турпохід, попрацювати на дачі, Якщо залишаться сили: сауна, масаж, секс. Будьте уважні у спілкуванні.

--- «Якщо у вас все валиться з рук - заховайте їх у кишені!». Не треба втікати від світу і чекати неприємностей. Це період перепочинку, але тільки від активних дій, вирішення важливих питань. Виконуйте роботу, що не потребує значних зусиль і концентрації волі: прибрати у квартирі, відвідати знайомих, прогулятися. Слід уникати непорозумінь і конфліктів.Генератори біоритмів

Спостерігаючи коливання інтелектуального, емоційного, фізичного та інтуїтивного ритму, постає логічне запитая: яка ж їх природа, чому розумові здібності чи емоції не постійні, а змінюються? Фундатори біоритмології вважали, що досліджені ними біоритми регулюються залозами внутрішньої секреції. А, можливо, біоритми впливають на роботу цих залоз?

Мої спостереження показали, що робота 2 (свадхістана), 3 (маніпура), 4 (анахата) енергетичних центрів (чакр) біополя людини синхронна коливанням фізичного, емоційного та інтелектуального біоритмів, причому їх інтенсивність у максимуми найвища, а в мінімуми - найнижча. А це свідчить про космічні подразники наших почуттів. Цікаво, що період обертання Сонця навколо своєї осі і період емоційного ритму дорівнює 27 днів.

Швидше за все, Космос впливає на наше біополе, яке транслює енергію до відповідних залоз, і ми відчуваємо зміни внутрішнього стану.

Як би там не сталося, але незаперечним є той факт, що відбуваються стабільно-періодичні зміни інтуїції, інтелекту, емоцій, фізичного стану людини і знання цих коливань дає можливість гармонізувати свій внутрішній світ, стосунки з оточенням, природою і Всесвітом.

Вплив біоритмів на сумісність

«Кохання — це зовсім не те, що ви думаєте»
Джессамін УЕСТ


Кожен з біоритмів має свою сферу впливу і відповідно позначається на взаєминах сумісність чи несумісність певних ритмів.

Інтелектуальний ритм умовно можна назвати чоловічим і його несумісність значно відображається на поведінці сильної половини людства: постійний дискомфорт, замкненість, загальна загальмованість, занижена самооцінка. Але всі названі фактори успішно (хоча тимчасово) знімаються алкоголем або іншою жінкою. Це одна з причин пияцтва і алкоголізму. Несумісні інтелектуальні біоритми негативно позначаються на професійній сфері обох партнерів і дуже заважають творчому зростанню і самореалізації.

Сумісні інтелектуальні ритми додають самовпевненості, стабільності, сприяють появі нових ідей, професійному вдосконаленню, саморозвитку.

Емоційні ритми вважаються більш жіночими і їх сумісність найбільше позначається на слабкій статі.
Несумісні емоційні ритми: втрата зовнішньої привабливості, емоційна сухість, неврівноваженість, дратівливість, душевний дискомфорт, невдоволеність життям, несмачна їжа. Коротко це можна назвати смертю для жінки. Сумісні емоційні ритми - єдине, чого прагнуть жінки. Це «загадка» їхнього серця. Багато без чого може обійтися жінка, але сумісні емоційні ритми (читай «кохання») потрібні їй як повітря. Навіть у злочинцеві з сумісними емоційними ритмами вона шукатиме позитивні риси - і знайде! Аналогічна картина спостерігається з сумісним інтелектуальні ритми у чоловіків, але це більше енергетична залежність, ніж почуття.

Фізичні біоритми відповідають за здоров’я і секс. Несумісні фізичні ритми: перш за все сексуальне невдоволення. Не допомагає ні знання індійської техніки, ні “Віагра”, бо тіла мають різні вібрації. Як наслідок - рідкі сексуальні контакти чи повна відмова від них і, звичайно, позашлюбні стосунки. Протифаза фізичніх біоритмів може призвести до хвороб (як правило слабшого організму), а лікування дає лише тимчасовий ефект. Найпростіший спосіб зняти напругу несумісності фізичних ритмів - спати у різних ліжках. Сумісність фізичних біоритмів дозволяє відчути найбільшу насолоду. Якщо не обмежуватися тваринним сексом, а розвивати ще й людські взаємини, можна досягнути незвіданих глибин і космічних висот. Іноді секстерапія дозволяє позбутися багатьох хвороб і недугів.

Перейти на сторінку номер: 1  2 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат