На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Проект лісопильного цеху на Косівському лісокомбінаті з використання агрегатних ліній

Реферати > Технічні науки > Проект лісопильного цеху на Косівському лісокомбінаті з використання агрегатних ліній

Зміст

сторінка

Загальна частина

Вступ

Обструктування проекту

Технічна частина

Специфікація пиломатеріалів на 1000 м3 сировини.

Визначення діаметру колод для забезпечення специфікації

Специфікація сировини на 1000 м3

Специфікація колод

Розрахунок поставів

План розкрою

Вибір і розрахунок основного і транспортного обладнання

Розрахунок площі цеху

Розрахунок завантаження цеху

Економічна частина

Розрахунок електроенергії на (освітлення) на виробничі потреби

Розрахунок електроенергії на освітлення

Розрахунок чисельності робітників

Технологічні показники

Висновок


ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

Вступ

Сьогодні Україна відчуває значний дефіцит у деревних матеріалах. Потребах у перерахунку на умовні круглі лісоматеріали складає 35-40 млн.м3, а задовольняється на 23-27%. Ситуація із забезпеченням країни лісосировинними ресурсами останнім часом поліпшилася внаслідок значного скорочення введення деревини з Росії та зменшення її заготівлі у власних лісах в зв’язку з чорнобильською катастрофою. Критичність ситуації поглиблюється ще й тим, що в Україні було недостатньо розвинуто виробництво промислової ресурсозберігаючої продукції.

Якщо розглянути ввесь виробничий процес перетворення деревини в готовий виріб, то побачимо, що в готових виробах використовують лише 20-30% від первинного об’єму деревини. Тому завдання робітників полягає у значному зменшенні відходів у процесі виробництва, їх використанні на технологічні потреби. Складається враження, що питанням раціонального використання лісосировини в ряді об’єднань: підприємств не преділяється належної уваги. В нашій країні слід прийняти державний документ про раціональне і цілеспрямоване використання лісосировини в народному господарстві.

Важливим фактом покращення використання деревини в сортування пиловочної сировини. Відомо, якщо точно підібрати за розмірами пиловочної сировини буде більший вихід пиломатеріалів. Велике значення для виходу продукції має точність розпилювання.

Велика кількість відходів деревини утворюється при переробці пиломатеріалів на готові вироби. Відповідна робота спрямована на зменшення витрат деревини проводиться багатьма інститутами.

Слід звернути увагу на складову базу використання лісосировини. Сьогодні потрібний єдиний центр з вивченням економічного використання економії деревини і її відходів. Тільки за таких умов можна задовільнити і наші потреби всього народного господарства у лісосировинні та виробах з неї.

Обґрунтування проекту.

В деревообробній галузі широко застосовуються будівельні матеріали.

Деревину використовують для промислових, а також житлових будівель. Внаслідок того. Що потреба в промислових і житлових будівлях зростає з кожним роком, то збільшується потреба в будівельних матеріалах, а саме: дверних і віконних блоків, дощок для підлоги і інших матеріалів. Тому для того використовується колодопильний цех де колоди розпилюються на дошки: бруси на Косовському лісокомбінаті.

Річна програма випуску 370000 м3


ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА

Таблиця № 1

Специфікація пиломатеріалів на 1000 м3 сировини

Товщина пило-матеріалів, мм

Ширина пиломатеріалів, мм

Об’єм пиломатеріалів, мм

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

16

50

50

22

150

150

25

100

100

32

100

100

40

200

200

50

Всього

50

150

100

100

200

600

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат