На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Державне регулювання розвитку гостинності на сучасному єтапі.Розвиток готельної індустрії в світі

Реферати > Підприємництво > Державне регулювання розвитку гостинності на сучасному єтапі.Розвиток готельної індустрії в світі

Одна з особливостей готельної мережі - постійне вдосконалювання стандартів. Так, наприклад, в 2000 році практично у всіх Novotel відкрилися нові конференц-зали, обладнані відповідно до новітніх технологічних вимог.

Цей крок дозволив готельного ланцюга активно представити готель як ідеальне місце для проведення професійних прийомів, семінарів, презентацій. У цей час реалізується велика програма реновації номерного фонду й ресторанів.

Одним з важливих елементів ідеології готелю є природоо- хранная політика. Наприклад, в Novotel більшість готельних паркувань обладнано терміналами для електромобілів, особлива увага приділяється ландшафтним рішенням і паренням, які є важливою інтегральною частиною готельного продукту.

Особливості характеристики Novotel:

Розвиток готелів Novotel базується на простій інноваційній ідеї - об'єднати комфортне проживання, якісні ресторани, інфраструктуру для роботи й відпочинку
Більшість клієнтів Novotel - індивідуальний бізнес (50%), корпорації дають 20% продажів, 30%- зупиняються в готелі як туристів. Значні площі в отеленні виділені для зон загального користування - це робить Novotel ідеальним місцем для відпочинку, проведення ділових, спортивних, культурних акцій.

З огляду на високий відсоток сімейного туризму, у мережі діє масштабна спеціальна програма для дітей (так, в 2000 році в готелях Novotel було прийнято більше 700 000 дітей).

8.9.Mercure


(640 готелів в 43 країнах світу; 68810 номерів, включаючи 41 Libertel (2426 кімнат) і 65Parthenon (5887 кімнат) ).

Mercure - це ідеальна марка для включення в готельну мережу Ассог існуючих у різних країнах готелів, включаючи специфічні регіональні особливості їхньої архітектури й дизайну. Поява 78 нових Mercure в 2000 році переконує в успіху такої стратегії. Так, Mercure став сьогодні найбільш потужним готельним ланцюжком у Польщі. В Австралії після придбання 25 готелів АН Seasons й 7 - Fortland, які поміняли вивіску, Mercure також став лідером на ринку. Схожі кроки реалізовані в Німеччині й Південній Африці.

Уперше готелі Mercure з'явилися в трьох європейських столицях - Лондоні, Римі й Копенгагені, у трьох столицях африканського континенту - Алжирі, Нуакшоте і Яунде. В 2001 році кількість готелів, які приєдналися до мережі, не зменшилося.

При цьому особливо можна виділити просування в Німеччині, де під цією маркою почали працювати 7 колишніх готелів Pannonia Hotels.

У готельну мережу входять невеликі регіональні ланцюжки, що в цілому робить її иключительно своєрідної, що сполучає в кожнім отеленні індивідуальну атмосферу, власну історію з гарантією якості міжнародної марки.

Серед готелів Mercure існує три категорії, які трохи відрізняються по ровню комфортності й вартості, однак тре-ювания до якості скрізь однаково високі.
Однієї з важливих цільових клієнтських груп Mercure є активні люди, вы-шедшие на пенсію, з високим рівнем до-статка й більшою кількістю часу для подорожей. У першу чергу для цієї кате-гории передбачена круглогодичная про-грама у всіх європейських Mercure - «приез-жайте вдвох, платите за один».

Ресторани Mercure традиційно отлича-ются високою якістю кухні (з упором на місцевий колорит) і найбагатшою винною картою.
У цей час у готелях активно розвивається нова концепція сніданку «La. Boulangerie», де також у максимальній степе-ни будуть представлені изыски місцевої кухні.

Уже згадуваний Parthenon і невелика французька готельна мережа Libertel під цією маркою можуть виступати готелю в тих районах, де вже є інші готелі Ассог) також інкорпоровані в мережу Mercure.

8.10. Sofitel


(150 готелів в 50 країнах, 29573 кімнати)
Найбільш престижна марка в гамі готельних продуктів Ассог, її стратегія - відповідати вимогам тієї категорії клієнтів, що звикла до стандартів п'ятизіркових готелів. При цьому вартість - номера залишається досить «скромної» для цієї категорії й звичайно не перевищує 300 євро. У планах компанії довести в 2005 році кількість готелів Sofitel до 200. Просування готелів ведеться досить широко по всій планеті.

Особливі характеристики Sofitel:


Природним для цього ланцюга є високий рівень комфорту, ретельне збереження місцевих традицій виняткової якості в гостинності.

При цьому Sofitel усіляко підкреслює своє французьке походження, для того щоб виділитися в досить біль шой гамі пропозицій у цьому сегменті. Sofitel зробив високу французьку кухню органічної складової в ресторанах мережі.

Із цією метою Sofitel уклав контракти з такими всесвітньо відомими шефами, як A.Ducasse, A.Outournier, J.Robuchon у Парижу, A.Roux у Лондоні, A.Senderens у Ліоні, A.Westerman у Страсбурзі.

Готельна мережа Marriot International

Готелі системи Marriott славляться своїми високими стандартами обслуговування по усьому світі. Цьому сприяють навчальні програми, застосовувані у всіх готелях системи (зокрема, програма "Неперевершеність сервісу", що підкреслює вагомість корпоративних стандартів й їхній прямий зв'язок з ростом задоволеності клієнтів).

По стандартах Marriott, службовці повинні бути комунікабельні, доброзичливі, мати приємну зовнішність і зобов'язані вміти працювати в колективі.Що служать Marriott повинні також зміцнювати командний дух.

Американська мережа готелів Marriott входить до п'ятірки найбільших та найпотужніших готельних мереж світу. Мережа Marriot International налічує майже 1800 готелів по всьому світі. Готелі Marriot настільки різноманітні, що розраховані на задоволення потреб гостей різних класів.

До мережі входять такі групи готелей:

JW Hotels & Resorts

Renaissance Hotels & Resorts

Courtyard

Residence Inn

Fairfield Inn

Marriott Conference Centers

Town Place Suites

SpringHill Suites

Marriott Vacation Club

Ritz-Carlton

Ramada

ExecuStay

Executive Apartments.


Звісно кожна з груп готелей відрізняється за своїм стилем, інтер’єром , а окремі з них спеціалізуються на розміщенні певних груп клієнтів. Так, наприклад, Courtyard – готель, спланований і спроектований для розміщення людей під час ділових подорожей. Для цього готельна споруда оснащена усіма необхідними послугами, включаючи швидкий доступ до Інтернету, ергономічні робочі зали, бізнес-бібліотеки, ресторани та їдальні, що працюють цілодобово.
Marriott Conference Centers розрахованні спеціально для проведення конференцій, та розміщення в них учасників зібрань. Вони оснацені просторими канференц-залами з високотехнологічним обладнанням, персонал гарно обізнаний в організації та проведенні масштабних заходів. У Marriott Conference Centers є все щоб задовольнити вимоги ділових людей.

TownePlace Suites за стилем майже не нагадує готель, це скоріш затишне місце, де гості переважно після тривалих подорожей і переїздів почуваються як вдома.

Ці готелі розраховані на таку групу клієнтів, котрі можуть довго проживати у номері й навіть переробляти його інтер’єр за власним смаком.

А от номери готелів SpringHill Suites відрізняються великою просторістю (їх площа до 25% більше за номери, що коштують стільки ж).

Аналіз американського та східного готельних ринків

10.1. Стан готельної справи США


Криза готельного бізнесу США спадає, і галузь починає повільно повертатися до норми. Пожвавлення готельного сектора, що відбулося вперше після кризи 2001 року, викликає обережний оптимізм у керуючих готелями.

Глава Marriott International г-н Марриотт відзначив, що спад, що спостерігала готельна індустрія, був самим гіршим із всіх, які ця галузь коли-небудь, випробовувала. Прибуток 2001 р. склала всього $16,1 млрд. проти $22,5 млрд. в 2000 р. И тільки зараз можна з обережністю відзначити якийсь підйом.
Стефан Болленбах, президент Hilton Hotels Corp., зафіксував попит на номери в готелях мережі серед ділових мандрівників у квітні й травні, після «порожнього» першого кварталу цього року.

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат