На сайті 11892 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Службові відрядження

Реферати > Діловодство > Службові відрядження

Службовий паспорт України видається на підставі письмового подання керівника відповідного органу.

Особи, яким видано службовий паспорт України, зобов’язані повернути його до Міністерства закордонних справ України, у десятиденний строк від дня повернення із службового відрядження в Україну. Персональну відповідальність за своєчасне повернення службового паспорту України до Міністерства закордонних справ України, несуть керівники відповідних органів України, за подання яких видані службові паспорти України, та особи, яким видано службові паспорти.

Службові паспорти України видаються дружинам (чоловікам), неповнолітнім дітям, іншим членам родини осіб, у тому випадку, якщо вони проживають з такими особами за кордоном, на строк проживання. Особи, яким видано службові паспорти України зобов’язані повернути службові паспорти України до Міністерства закордонних справ України у десятиденний строк від дня повернення в Україну.

Розділ 6. Використання електронної програми «Відрядження» у сучасних установах

Програму «Відрядження» було створено для того щоб значно полегшити та прискорити час підготовки виїзду працівника у відрядження.

На підприємстві де я проходжу виробничу практику використовується саме така програма, тому я можу сказати що завдяки їй шлях оформлення відрядження значно спрощується та прискорюється.

6.1. Інструкція по користуванню та опис програми «Відрядження»

Для розгляду роботи програми Відрядження нам необхідно взяти який-небудь приклад. Тому припустимо, що програма встановлена на підприємстві ТОВ "Смарагд" (м. Львів). Декілька працівників цього підприємства, які нам обов'язково будуть потрібні: Директор, секретар, Головний бухгалтер,

бухгалтер та водій. Необхідні дані про цих людей (ПІБ, посаду, паспортні дані та табельний номер). зображені в таблиці.

Посада, прізвище, ім'я та по-батькові

Паспорт

Таб. №

Директор, Петренко Михайло Олексійович

СА 541111

00000

Секретар, Сидоренко Марія Дмитрівна

СА 114452

00001

Головний бухгалтер, Гришина Тамара Іванівна

СА 004452

10002

Бухгалтер, Яковенко Микола Іванович

СА 004460

10003

Водій, Ніколенко Генадій Миколайович

СА 994452

20002

Звичайно не потрібно пам'ятати паспортні дані всіх працівників вашого підприємства, тому що в процесі роботи ми запишемо всі ці параметри (ПІБ, посаду, паспортні дані та табельний номер) в базу даних. Також припустимо, що всі вони належать до підрозділу центральний офіс, крім водія - він належить до підрозділу автотранспортний цех Тепер ще декілька моментів і можна приступати до роботи. По-перше, обов'язки щодо реєстрації осіб, які вибувають у відрядження покладено на секретаря, у нашому випадку, на Сидоренко Марію Дмитрівну. По-друге, зверніть увагу на значення табельний номер, він п'ятизначний. Якщо на вашому підприємстві він менший (наприклад, 5278) - записуйте як 05278. І нарешті, уявимо ситуацію, що Головний бухгалтер Гришина Тамара Іванівна вирішила (а сталось це 01.02.05р.) відправити у відрядження свого підлеглого - Яковенко Миколу Івановича на підприємство ТОВ "Карат" (м. Київ) терміном на 2 дня починаючи з 02.02.05р. з метою вирішення службових питань. Керівництво підприємства піклується про своїх підлеглих - тому йому дали ще й водія Ніколенка Генадія Миколайовича. Отже, розглянемо тепер які документи необхідно оформити для скерування бухгалтера та водія у службове відрядження. Спочатку це має бути службова записка (див. бланк) на ім'я директора в якій обґрунтовується необхідність відрядження, термін та ін. Потім на підставі службової готується наказ про відрядження в якому зазначаються такі дані, як прізвище, ім'я та по-батькові працівника, що відряджається, його посада; мета відрядження, пункт призначення (найменування організації, місто), кількість днів відрядження та ін. Нарешті, виписується посвідчення про відрядження-основний документ, відповідно до якого здійснюється відрядження працівника. Кожне службове відрядження на підприємстві повинно бути зареєстроване в спеціальному Журналі реєстрації посвідчень про відрядження. На кожному посвідченні ставиться порядковий номер і дата, які записуються в журнал, а також вказується номер і дата наказу

керівника про скерування у відрядження, дата вибуття працівника у відрядження і прибуття його з відрядження. Форма цього Журналу затверджена Інструкцією про службові відрядження. (Див. приклад) заповнення журналу.

Тобто всю цю послідовність можна зобразити як: СЛУЖБОВА ЗАПИСКА > НАКАЗ > ПОСВІДЧЕННЯ ПРО ВІДРЯДЖЕННЯ І після цього перейдемо безпосередньо до роботи з програмою Відрядження. Для полегшення виділимо наступні розділи:

v Інсталяція (встановлення програми на ваш комп'ютер)

v Словники (інформація щодо працівників та інше.)

v Початкові значення

v Внутрішній документ (службова записка)

v Документ-підстава (наказ про відрядження)

v Посвідчення про відрядження

6.1.1. Інсталяція (встановлення програми)

Для цього потрібно запустити файл Setup.exe й далі керуватись інструкціями. Рекомендується залишити шлях встановлення без змін. Почати роботу можна вибравши ПУСК > VIDRJADZHENNJA 1.0

6.1.2. Словники

Словники призначені для зберігання інформації, яка часто (і не дуже) повторюється в документах, а саме – мета відрядження, населені пункти, підприємства, працівники, структурні підрозділи та посади працівників. Погодьтесь, набагато краще (і легше) вибрати із списка працівника, а решту даних про нього - посаду, підрозділ, паспортні дані та табельний номер будуть зазначені в документах автоматично. Отже, переходимо до роботи зі

словниками. Для цього в Головному меню вибираємо пункт "Словники" > "Працівники" так як це зображено на малюнку.

З'явиться вікно для відбору працівників, зараз залишимо його таким як є, і тиснемо ОК. Після цього вибираємо через контекстне меню (права клавіша миші) пункт "Додати". До поля Посада гадаю все зрозуміло. (З вибором чоловік/жінка та працює/звільнений ускладнень не виникало? :-)) Поле Посада відрізняється від інших тим, що в правому кутку є такий значок списокі це означає, поле зі списком (тобто тут потрібно вибрати посаду із списку, який з'явиться при натисненні на список) Але поки що він пустий для того щоб його заповнити потрібно просто набрати директор, як показано на малюнку.

головне меню

форма працівник

контекстне меню

форма працівник

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат