На сайті 11892 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Службові відрядження

Реферати > Діловодство > Службові відрядження

Так як це нова посада, то з'явиться вікно-діалог:

вікно-діалог

Тисніть ДА і переходьте до поля Підрозділ. Ситуація з ним аналогічна попередній. Якщо у вас на підприємстві не має підрозділів - напишіть в даному полі просто центральний офіс або щось схоже.

Після внесення всіх необхідних Даних форма повинна ось такий вигляд:

Тисніть ОК.

форма працівник

Знову вибираємо через контекстне меню (права клавіша миші) пункт "Додати" та вказуємо дані секретаря, Головного бухгалтера та ін. Після того як все це буде занесено до бази даних можно буде побачити, що вся інформація відображається наче у вигляді таблиці. для того щоб змінити якісь дані просто виберіть через контекстне меню "Виправити" .Так як директор і секретар в нашому випадку належать до одного підрозділу то легше буде не набирати його а вибрати із списку! З цим поки що досить тому - контекстне меню "Вихід". (Також це можна зробити за допомогою "швидкої" клавіші, а саме ALT+Q) Далі ми вкажемо та дані, як підприємство. Вибираємо в Головному меню пункт "Словники" > "Підприємства". Далі через контекстне меню вибираємо пункт "Додати". Заповнюємо обов'язкові поля. Увага! Форма власності (ВАТ, ТОВ ПП та ін. вказуються в окремих полях, а сама назва набирається без лапок!!!) Після цього форма повинна прийняти вигляд:

форма підприємства

ОК. Тепер ще додамо підприємство ТОВ "Карат", при цьому зверніть увагу, що форму власності (тобто ТОВ) не потрібно знову набирати на клавіатурі - достатньо натиснути списокі вибрати із списку потрібне значення! З підприємствами розібрались. Залишаємо дану форму (контекстне меню "Вихід") та переходимо до населеного пункту.

Аналогічно заповнюємо дані щодо населеного пункту. Тобто, головне меню "Словники" > "Населені пункти" . (м. Львів та м. Київ)

6.1.3. Початкові значення

Для цього в Головному меню вибираємо: "Параметри" > "Початкові значення". Всі значення які зараз ми занесемо в цю форму будуть відображатись у всіх документах, наприклад, поле Місто - де ми зазначимо Львів, буде в документі посвідчення про відрядження в графі вибув з

В цій формі необхідно вказати назву вашої фірми, її місцезнаходження, типи документів, що потрібні для оформлення службового відрядження. При цьому всі поля мають список (значок список) і якщо ви виконали попередні пункти, то заповнення займе у вас менше хвилини. Після внесення всіх необхідних Даних форма повинна прийняти ось такий вигляд:

початкові значення

Внутрішній документ (службова записка)

Якщо ви дійшли до цього розділу, то приступаємо безпосередньо до оформлення документів. При цьому нагадаю, що спочатку готується внутрішній документ (службова чи доповідна) на ім'я керівника, який містить обґрунтування про скерування працівника у службове відрядження (ПІБ працівника, що відряджається; його посада; дата початку і закінчення відрядження; населений пункт (пункти) призначення; назва підприємства чи організації, куди скеровується працівник; а також мета відрядження). Цей документ підписує керівник структурного підрозділу (цеху, служби, відділу тощо). На підставі даного документу готується наказ про відрядження працівника. Після чого виписується основний документ, відповідно до якого здійснюється відрядження працівника – посвідчення про відрядження. Отже, створюємо внутрішній документ, для цього в Головному меню вибираємо: "Документи" > "Внутрішній документ" і з'являється вікно відбору. Поки що залишаємо все так як є і просто тиснемо ОК. Потім, як і раніше, через контекстне меню "Додати" .

новий внутрішній документ

Деякі поля вже заповнені. Це тип внутрішнього документу (значення Службова записка) - ми вказали його при роботі з "Початковими значеннями" та дата документу яка є поточною (по замовчуванню). Номер документа (для кожного наступного збільшується на одиницю) - якщо ви бажаєте почати нумерацію з іншого номера або вказати іншу дату документу, то через контекстне меню "Вказати власну нумерацію" змінюєте 1 на потрібне вам значення. Увага! Суфікс номеру (тобто, а, б, в, г, і т.д.) вказується в окремому полі, що знаходиться поруч з номером.

В полі Автор набираєте Гришина Тамара Іванівна (якщо ви не занесли всіх працівників із таблиці то з'явиться вікно-запит "чи дійсно ви бажаєте додати нового працівника?" Погоджуйтесь і ви побачите вже знайоме вікно для даних щодо працівника. Вказуєте необхідні дані та тисніть ОК.) І переходимо до полів Початок/Кінець, в яких вказується період відрядження (в нашому випадку з 02.02.2005 по 03.02.2005). Залишилось вказати мету відрядження (вирішення службових питань)-ОК У наступному вікні вкажемо маршрут руху .

графік переміщення

Далі йде перелік працівників на відрядження. В нашому випадку це - бухгалтер Яковенко Микола Іванович (мета - вирішення службових питань) та водій Ніколенко Генадій Миколайович (мета - перевезення). Порада: якщо потрібно вказати декілька працівників то краще скористатись кнопкою "ДОДАТИ" Увага! Для водія потрібно вказати (змінити) мету відрядження так як по замовчуванню вказана головна мета із службовоїзаписки.

 

Коли ми вказали працівників на відрядження то через контекстне меню вибираємо "Завершити" як показано на малюнку.

графік переміщення

Повертаємось до головної форми службової записки. Ось ми й зробили майже всю роботу. Решта роботи, а саме оформлення наказу та виписка посвідчень про відрядження займе менше хвилини :-)

Для цього через контекстне меню вибираємо "Документ-підстава" > "Додати".

графік переміщення

У наступному вікні вам запропонують створити наказ з параметрами, які ми вказали в "Початкових значеннях".

додати наказ

Тепер можемо подивитись який вигляд має наказ про відрядження Яковенка та Ніколенка. Для цього через контекстне меню вибираємо "Документ-підстава" "Переглянути". Для друку краще вибрати пункт "Надрукувати" так як даний документ має ще й зворотню сторону . Для того щоб оформити посвідчення згідно з нашим наказом вибираємо через контекстне меню пункт "Посвідчення" та потім робимо так як показано на малюнку .

реєстрація посвідчення про відрядження

Все! Реєструється посвідчення і одразу передається на принтер. Потім друкується зворотню сторінка посвідчення. Залишилось подивитись на журнали реєстрації. Для цього в Головному меню вибираємо пункт "Звітність" > "Журнали реєстрації"

журнали реєстрації  

Висновок

Отже, дослідивши дану тему, я можу зробити висновок, що службовим відрядженням вважається поїздка працівника на певний строк до іншого населеного пункту, за розпорядженням працівника.

Службові відрядження регулюються Інструкцією Міністерства Фінансів України «Про службові відрядження в Україні та за кордон».

Відрядження належить до службових обов’язків працівників, відмова від них дозволяється лише у визначених вище випадках. Середній заробіток за час перебування працівника у відрядженні зберігається на всі робочі дні тижня за графіком.

Термін відрядження працівника встановлює керівник. Цей термін не може перевищувати 30 календарних днів. Термін дії відрядження працівників для виконання монтажних і будівельних робіт не повинен перевищувати терміну будівництва об’єктів. Термін відрядження працівника за кордон не повинен перевищувати 60 календарних днів.

У цій роботі я повністю розкрила дану тему, та мала змогу досконало вивчити поняття службового відрядження, його законодавче регулювання, строки відряджання працівника, порядок розрахунків з підзвітними особами, правовий статус відрядженого працівника, порядок відряджання в межах України, а також за кордон та вивчення електронної програми «Відрядження» та ін.  

 

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат