На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Чи кожна людина може стати видатною?

Реферати > Різне > Чи кожна людина може стати видатною?

Багато людей замислюються над тим, яку професію собі обрати, чого добитися у цьому світі, і, нарешті, як стати видатною людиною. Юнаком думаєш про речі практичніші і, хоч як це не дивно, якісь мовби розпливчасті. Вчишся, але не здогадуєшся, що чекає тебе в науці, житті. Проте людина повинна вже змалечку задумуватись над своїм призначенням у житті, вибирати мету свого життя і всі сили докладати, аби здійснити звої наміри. Для цього потрібно наполегливо старатись, докладати великих зусиль і неодмінно можна досягти успішного результату. Деякі люди вважають, що досить бути схожим на того та іншого співака, артиста чи письменника, і вже це дає гарантію бути кимось.

Видатних людей на світі багато: одні знамениті своєю геніальністю, інші – багатством. Ось, наприклад, Тарас Шевченко. Ким він був? Кріпаком, а став всесвітньо відомим . І все це завдяки своєї наполегливої праці над собою і свого таланту. Або Руслана, співачка української естради. Мікрофон був її першою іграшкою. А ноти вона вивчила раніше, ніж літери. Або Яна Клочкова, українська плавчиха. Вона визнана гідною вищої нагороди своєї країни – звання Героя України. У 2000 і 2003 роках визнана „Людина року” у номінації „Спортсмен року”.

Але чому не всі стають видатними людьми? Мабуть, тому, що не всі мають велику силу волі або не ставлять перед собою мети, до якої прагнуть.

Як казав один американський письменник Хаббард Елберт: „Створіть в уяві образ здібної, серйозної, творчої людини, якою ви хочете бути, і переконайте себе, що ви здатні стати такою людиною . Думки верховодять почуттями. Правильно ставтесь до життя – з мужністю, щирістю і добрим настроєм. Думати правильно – це творити. Все приходить до нас через бажання, і кожний, хто просить, дістає відповідь. Ми створюємо себе за власними уподобаннями. Підніміть підборіддя, ступайте з гідністю, наче у вас на голові корона”.

Я думаю, якщо дотримуватись усього, вище перерахованого, то можна досягти успіхів у своєму житті.