На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Особливості контролю внесків до пенсійного фонду України

Реферати > Бухгалтерський облік, оподаткування > Особливості контролю внесків до пенсійного фонду України

Якщо до 2003 року для пенсійної системи в Україні характерним був низький рівень пенсійного забезпечення, відсутність належної диференціації розмірів пенсії, наявність значних переваг і пільг у пенсійному забезпеченні окремих категорій працівників при однаковому рівні відрахувань коштів на пенсійне забезпечення, то після прийняття Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне забезпечення» ситуація в пенсійній системі України дещо змінилася. Правильно сформована система пенсійного забезпечення не тільки вирішує проблему захисту непрацездатного населення від бідності, але й надає можливість працездатним власною працею забезпечити собі матеріальну незалежність після втрати працездатності.

Я вважаю, що пенсійна система в Україні являється налагодженою системою, адже існують всі структурні підрозділи, котрі займаються контролем за державним пенсійним забезпеченням.

Хоча є проблема, з якою на практиці довелося зустрітися навіть мені − заробітна платня «в конвертах». На мою думку, для пенсійної системи це є дуже поширена проблема.

Нажаль часто роботодавці, а в деяких випадках і робітники, не розуміють всієї повноти наслідків, які випливуть згодом, коли прийде час отримувати пенсію.

Я вважаю, що основною причиною цієї проблеми серед населення є не усвідомлення того, що дохід «у конверті» − це кожного разу зменшення коштів, за які можна спокійно відпочивати, лікуватися, а найголовніше, − це кошти, за які можна жити спокійно, досягнувши пенсійного віку.

На мою думку, змінити таке становище можливо лише, якщо органами податкової служби України буде проводитись більше інформаційно-роз’яснювальної роботи серед школярів, студентів. Адже ця проблема бере початок саме з молоді: часто, влаштовуючись на роботу, нас приваблює більший дохід, але ми зовсім не замислюємось над тим, яка в нас буде старість.

ДОДАТОК 1

ДОВІДКА ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЇ

ШТАМП органу, що видав довідку

Видана _

про те, що його (її) заробітна плата, яка враховується при обчисленні пенсії, склала _ _

Сума заробітної плати з розшифруванням (грн.)

Місяці

р.

р.

р.

р.

р.

р.

р.

Січень

             

Лютий

             

Березень

             

Квітень

             

Травень

             

Червень

             

Липень

             

Серпень

             

Вересень

             

Жовтень

             

Листопад

             

Грудень

             

Усього

             

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат