На сайті 11892 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Державний стандарт професійно-технічної освіти

Реферати > Технічні науки > Державний стандарт професійно-технічної освіти

Тема 1. Навчання прийомам управління базовою машиною, вантажним автомобілем і підіймально-транспортними машинами.

Інструктаж по безпеці руху. Підготовка машини до виїзду. Підготовка і запуск двигуна. Навчання прийомам управління обладнанням. Підйом, поворот і опускання стріли. Ознайомлення з органами управління і контрольними приладами. Підготовка автомобіля до роботи. Запуск і зупинка двигуна. Навчання на закритій площадці або автодромі. Рух з місця. Пуск і прогрів двигуна. Перевірка показників контрольних приладів. Рух по прямій на короткі відстані. Рух заднім ходом.

Навчання на виробництві

№ теми

Назва теми

Кількість годин

Всього

У тому числі ЛПР

 

Навчання на виробництві

   

1

Ознайомлення з підприємством, інструкціями з охорони праці і пожежної безпеки

6

 

2

Періодичне і сезонне технічне обслуговування

ТО-1, ТО-2

90

 

3

Щозмінне технічне обслуговування

90

 

4

Ремонт, обкатка і випробування двигунів внутрішнього згорання, їх механізмів і систем

234

 

5

Перевірочні роботи

10

 

6

Технічне обслуговування і поточний ремонт силової передачі, ходової частини і механізмів управління базовою машиною підіймально-транспортних машин

180

 

7

Технічне обслуговування і поточний ремонт пристрою, проміжних і реверсивних передач підіймально-транспортних машин

90

 

8

Технічне обслуговування і перевірка пристроїв і приладів забезпечення безпеки роботи підіймально-транспортних машин

90

 

9

Технічне обслуговування і поточний ремонт гідросистеми підіймально-транспортних машин

90

 

10

Технічне обслуговування і поточний ремонт обладнання електроприводу і акумуляторної батареї підіймально-транспортних машин

90

 

11

Технічне обслуговування і поточний ремонт робочого обладнання підіймально-транспортних машин

90

 
 

Всього

1060

 

Тема 1. Ознайомлення з підприємством, інструкціями з охорони праці і пожежної безпеки.

Інструктаж з охорони праці і пожежної безпеки на підприємстві. Загальне ознайомлення учнів з підприємством і виконуючими роботами. Ознайомлення з під’їзними шляхами. Ознайомлення з будівельними площадками, організацією праці, робочими місцями.

Тема 2. Періодичне і сезонне технічне обслуговування (ТО-1, ТО-2).

Ознайомлення з будівельними нормами і правилами по технічному обслуговуванню і ремонту підіймально-транспортних машин. Міри безпеки праці при технічному обслуговування машин. Ознайомлення з особливостями проведення технічного обслуговування, ремонту і технічної діагностики машин. Нормативи по ТО і ремонту машин. Ознайомлення із складом роботи при щозмінному технічному обслуговуванні машин та їх деталей. Виконання робіт по щозмінному ТО і технічній діагностиці. Контроль виконаних робіт.

Тема 3. Щозмінне технічне обслуговування.

Ознайомлення з інструкцією по проведенню щозмінного технічного обслуговування. Склад роботи при щоденному технічному обслуговуванні машин. Проведення контрольного огляду машин. Перевірка, підтяжка і кріплення органів управління, робочих органів, ходової частини. Змащення вузлів і деталей машин згідно заводської карти змащення. Виконання перевірки дії робочих органів, ходової частини, гальмівної системи, приладів автоматичного управління, освітлення, сигналізації. Догляд за пневматичною системою машин. Проведення контрольного огляду двигуна, перевірка трубопроводів і їх з’єднань, рівня масла. Перевірка трубопроводів і їх з’єднань на герметичність. Перевірка правильності показання приладів та правильності роботи двигуна на холостому ходу. Перевірка рівня масла в картері основного і пускового двигуна, рівня електроліту в акумуляторі. Заправка паливних баків паливом.

Тема 4. Ремонт, обкатка і випробування двигунів внутрішнього згорання, його механізмів і систем.

Ознайомлення з організацією робочого місця і безпекою праці при виконанні робіт. Підготовка двигуна до роботи. Демонтаж двигуна з основної рами машини. Розбирання двигуна на окремі деталі, очистка, мийка. Контроль і сортування вузлів і агрегатів. Ремонт блоку циліндрів, головки блоку. Гідравлічне випробування блоку циліндрів. Збирання і гідравлічне випробування блоку. Ремонт кривошипно-шатунного механізму. Ремонт газорозподільного механізму. Ремонт обладнання і приладів системи охолодження. Ремонт обладнання і приладів системи мащення. Ремонт обладнання і приладів системи живлення. Обкатка і випробування двигунів. Холодна обкатка двигунів. Гаряча обкатка двигунів. Випробування двигуна. Контроль виконаних робіт.

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат