На сайті 11892 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Молодіжні субкультури

Реферати > Соціологія > Молодіжні субкультури

Види Готів

Напевно, найскладніший для опису елемент готичної субкультури - це зовнішній вигляд готів в цілому. Готи завжди вітали самі різні способи самовираження, і це призвело до того, що на готичних фестивалях практично неможливо знайти двох «однакових» готів. Це ускладнює їх класифікацію по видах, хоча почати класифікацію по видах ми хочемо не з іміджу, а з двох глобальніших типів.

Mopey & Perky Goth

Ці два типи готів викликають часту полеміку, але їх існування є об'єктивною реальністю. Грубо кажучи - це два кардинально протилежних сприйняття goth культури. Mopey Goths - це індивідууми, що постійно знаходяться в депресивному стані, здебільшого замкнуті, про них говорять що вони «відносяться до життя дуже серйозно», хоча багато хто вважає що Mopey Goths і є 100[ готи і саме вони є самою суттю субкультури. Perky Goths (часто пишуть PerkyGoff) називають тих, хто відноситься до goth більш «розслаблено», вони люблять тусуватися в клубах (природно готичних) і проводити час так, як їм подобається. Депресія не для них і вони вважають Mopey Goths замкнутими в собі занудами. Існує певне протиборство між двома цими поглядами на життя, але насправді вони розрізняються тільки «серйозністю» відношення до goth субкультури - для Mopey Goths готична субкультура і світогляд – фетіш, вони відносяться до них дуже серйозно, навіть занадто серйозно. З іншого боку, Perky Goths не можна вважати «несправжніми готами» (все ж таки їх переважна більшість), і вони без сумніву живуть тією ж субкультурою, просто вони відносяться до неї трохи менш серйозно.

Розподіл готів за видами іміджу заняття важке і навіть невдячне, тут ми постараємося описати найбільш характерні види:

Antiquity Goth, Renaissance Goth, Romantic Goth, Victorian Goth

Під терміном «антикварні готи» (Antiquity має сенс перевести саме як «антикварні», а не як «античні») маються на увазі готи, які віддають в іміджі перевагу стилю певних історичних епох - в цілому це один з найбільш ефектних і красивих готичних стилів. Даний стиль не вимагає обов'язкового використання чорного кольору в одязі, і перевагу цьому стилю віддають найбільш романтизовані індивідууми.

Androgyn Goth

Андрогенні готи - це не конкретний вид іміджу, а скоріше загальна естетика певних індивідуумів. Під андрогінністю розуміється безполість, але не асексуальність. Велика частина андрогенних готів чоловічої і жіночої статі виглядають так, що важко зрозуміти, представник якої статі перед нами. Особи чоловічої статі часто носять спідниці (що іноді зустрічається у готів чоловічої статі і інших стилів), часто тяжіють до фетиш естетики.

Corporate Slave Goth

Породження 90-х - «готи раби корпорацій», нещасні готи, працюючі в крупних компаніях, в яких існує dress code, - потрібно одягатися за певними правилами - для них існує безліч сайтів в інтернет з корисними порадами на тему того, як відповідати «офісному стилю» і при цьому зберегти готичність.

CyberGoth, Darkwave

Готи, що тяжіють до кіберпанк естетики у дусі Уїльяма Гибсона. Зовнішній вигляд є готичним фетішем з «техногенними» наворотами - у вигляді проводів, ланцюжків і кілець з технологічним дизайном. В цілому досить похмурий кіберпанковий вигляд.

GypsyGoth, HippieGoth

Цей стиль здебільшого характерний для готів-язичників, прихильників Wicca, або для готів літнього віку. Одяг мішкуватого вигляду, складної конструкції, тканини різних кольрів (наприклад, оксамит темно-зеленого, темно-червоного і синього кольору), безліч різних прикрас, амулетів.

GlitterGoth, FairyGoth

Достатньо дивне породження готичної субкультури, що в основному стосується тільки осіб жіночої статі. Характеризується змішанням стилів і кольорів. Спочатку так називали готес, що «косили під фей», але поступово цей термін придбав дещо інше значення - тепер так називають певний глем стиль.

FetishGoth

Готи близькі до фетіш естетики, в одязі використовуються штучні матеріали - латекс, вініл, штучна шкіра, рідше шкіра. Весь одяг щільно обтягує, іноді використовуються кофти сітки, тільки чорний колір. Загальний зовнішній вигляд характерний для відвідувачів фетиш клубів.

Jeans'n'T-shirt Goth

Найпростіший тип готів - так виглядають ті, хто не піклується про свою зовнішність і здебільшого не можуть бути названі готами «по зовнішності». Вони ходять в звичайному одязі (наприклад, джинси) і футболках улюблених груп.

готическая одеждаPunk Goth, Post-Punk, Dark Punks

Готи, які ностальгують по старим добрим 80-м. Ірокези, англійські шпильки, рвані джинси, шкіряні куртки/жилети - все це тут. Відрізняються від панків стильнішим і похмурішим виглядом, здебільшого фанати ранніх готичних груп і «старих часів goth».

Western Goth

Складно представити зв'язок між вестернами і готичною естетикою. Проте вона існує в особі групи Fields of the Nephilim - їх вигляд на обкладинках і в кліпах і породив цей дивний стиль - так виглядають здебільшого фани Fields of the Nephilim.

Tribal Goth

Вигляд готів близьких до modern primitives естетики. Рясний пірсинг, в tribal стилі (кільця в ніс, проколені губи), одяг використовується різноманітний, часто це кофти-сітки або щось з фетіш області. Іноді одяг виглядає як прикид тайгового шамана.

Творчість готів:

Флёр

уривок з пісні «Искупление»

Скажи: ничего не было, нет.

Может быть, я поверю в это, Если будет сказано с верой. И не смогу найти двери, Как будто я здесь в первый раз. Не знаю значения стрелок, Не понимаю, который час. Но зато я так стремительно падаю вверх, Как будто притяжения нет, И нет ни законов, ни правил. Я ничего не знаю о них, Как будто в детстве не было книг, И учиться никто не заставил. Хочешь, я скажу: ничего не было, нет. Может быть, ты поверишь в это, Убаюканный музыкой слов. И в мир неизведанный, новый Осторожно сделаешь шаг, Закрывая глаза от страха, Трепеща и не зная, как.

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат