На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Сіонізм


6. Заявити, що внаслідок зазначених міркувань радянські делегації будуть голосувати проти "американського предложения.

7. Наполягати на підтвердженні резолюції 29 листопада і прийнятті членами ООН ефективних заходів для її реформам жизнь.

АВП РФ, ф.06, оп.10, п.15, д.160, л.4-7.

Додаток № 7

ДЕКЛАРАЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ.

У дивовижній країні Ізраїлю виник єврейський народ. Тут склався його духовний, релігійний та політичний образ. Ось він жив у її суверенному державі, тут створював цінності національної та загальнолюдської культури та заповідав світу нетлінну Книгу Книг.

Силоміць вигнаний зі своєї батьківщини, народ лишився вірним їй переважають у всіх країнах розсіювання, не переставав сподіватися і говорити про повернення на рідну землі і відродження у ній своєї політичної незалежності. Просякнуті свідомістю цієї історичної зв'язку, євреї з покоління в покоління намагалися знову влаштуватися у своїй древньої родине.

Протягом останніх десятиліть ознаменувалися масовим поверненням в рідну країну. Пионери-репатрианти, прорвавшие всі перепони шляху до батьківщині, і захисники її оживили пустелю, відродили древнееврейскую мова, побудували міст і сіл. Вони створювали розвивається суспільство, самостійне в економічному просторі і культурному відношенні, миролюбне, але здатне боронити себе, яке приносить благо прогресу всім жителям країни й що прагне до державної независимости.

У 1897 року за заклику Теодора Герцля, провісника ідеї єврейської державності, зібрався перший Сіоністський Конгрес, проголосивши право євреїв на національне відродження у своїй земле.

Це було визнано в Декларації Бальфура від 2 листопада 1917 року й підтверджено мандатом Ліги Націй, придавшим особливої сили міжнародного визнання історичної зв'язку єврейського народу з Країною Ізраїлю й права євреїв на відтворення своєї національної вогнища. Катастрофа, у якій загинули мільйони євреїв у Європі, знову беззаперечно довела необхідність дозволити проблему єврейського народу, позбавленого та самостійності, шляхом поновлення єврейської держави у країні Ізраїлю – держави, яке розчинило б ворота батьківщини перед кожним євреєм й забезпечило б єврейського народу статус рівноправної нації у ній народів світу. Євреї, вцілілі від жахливою нацистської бойні у Європі, і навіть євреї інших країнах світу наперекір всім труднощам, перешкодам і небезпекам продовжували пробиватися різноманітними шляхами у країну Ізраїлю й безперервно домагатися права на гідне існування, волю і чесну трудове життя у рідній стране.

У роки Другої Першої світової чисельність населення Країни Ізраїлю повною мірою внесло свій внесок у боротьби волелюбних народів проти чорних сил нацизму. Кров'ю своїх бійців та військовим зусиллям євреї придбали право значитися серед народів, поклали основу союзу Об'єднаних Наций.

29 листопада 1947 року генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію з приводу створення єврейської держави країни Ізраїлю. Асамблея поклала на жителів цієї країни обов'язок прийняти усі необхідні заходи для реалізації цієї резолюції. Це визнання ООН права єврейського народу створення своєї країни беззаперечно. Єврейський народ, як будь-який інший народ, має природним правом бути незалежним у своїй суверенне государстве.

Тож ми, члени Народної Ради, представники єврейського населення Країни Ізраїлю й сіоністського руху, запланували на день закінчення британського мандата на Палестину і з нашого природного і історичного правничий та за рішенням Генеральної асамблеї ООН справжнім проголошуємо створення Єврейського Держави у країні Ізраїлю – Держави Ізраїль.

Ми постановляємо, що з закінчення терміну мандата, сьогодні вночі, напередодні суботи, 6 ияра 5708 року, 15 травня 1948г. і далі аж до створення вибіркових і нормально функціонуючих державні органи – в відповідність до конституцією, яка встановлено обраним Установчим Зборами не пізніше 1 жовтня 1948 р. Народна Рада буде діяти як тимчасовий Державний Рада, виконавчий орган – Народне правління – буде Тимчасовим Урядом Єврейського Держави, що буде іменуватися Ізраїлем.

до Держави Ізраїль буде відкрито для єврейської імміграцію та для повернення нього розсіяних світом євреїв; воно докладе всі старання до розвитку країни для всіх її жителів. Вона буде грунтуватися на засадах свободи, справедливості та світу, відповідно до ідеалами ізраїльських пророків. Воно здійснить повне суспільне становище і політичне рівноправність всіх своїх громадян незалежно від релігії, раси чи статі. Воно забезпечить свободу віросповідання й сумлінню, право користування рідною мовою, право освіти та міністерства культури. Вона буде охороняти святі місця між всіма релігіями і буде правильно принципам Хартії ООН.

до Держави Ізраїль виявляє готовність співпрацювати з органами і представниками ООН у справі проведення життя резолюції Генеральної Асамблеї від 29 листопада 1947 р. і ухвалить закон кроки для реалізації економічного єдності всієї Палестини.

Ми закликаємо ООН посприяти єврейського народу у будівництві його і прийняти до Держави Ізраїль до сім'ї народів мира.

Ми закликаємо синів арабського народу, що у Державі Ізраїль, навіть у ті дні кривавої агресії, розв'язаної проти нас місяців тому, берегти світ образу і брати участь у будівництві Держави на основі повного громадянського рівноправності і одержувачів відповідного представництва у всіх його установах, тимчасових і постоянних.

Ми простягаємо руку світу і пропонуємо добросусідські відносини всім сусіднім державам та його народам і закликаємо їх до співробітництва у своїй країні. до Держави Ізраїль готове внести свій внесок у загальну справу прогресу всього Близького Востока.

Ми закликаємо єврейський народ в усіх країнах розсіювання згуртуватися навколо євреїв Ізраїлю, беручи участь у репатріації у країну, у її будівництві, і підтримуючи Ізраїль у великої боротьбі здійснення багатовікового прагнення єврейського народу до избавлению.

Підписи:

Давид Бен-Гуріон, Даніель Остер, Герцль Варді, Аарон Цизлинг Мордехай БенТов, Рахель Коен, Моше Колодний, Іцхак Бен-Цві, р. Калман Кахана, Еліезер Каплан, Елиягу Берлін, Саадія Кобаші, Авраам Фріц Бернштейн, р. Іцхак Меїр Каценельсон, р. Вольф голд Левин, Фелікс Грабовски, Меїр Розенблат, Іцхак Гринбойм Левинштейн, Давид Ремез, д-р Авраам Грановскі, Цві Лурьє, Берл Репетор, Елиягу Добкін, Голда Меєрсон, Мордехай Меїр Вильнер-Ковнер Нахум Ндр Шатнер Церах Вархавтиг Цві Сегал Бен-Ціон, р. Иегуда Лейб Стернберг, Акоен Фишман, Бехор Шитрит, Давид Цві, Моше Шапира, Пинкас Моше Черток

Додаток № 8

ТЕЛЕГРАМА МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ІЗРАЇЛЮ М. ШЕРТОКА МІНІСТРУ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ СССР

В.М. МОЛОТОВУ 15 травня 1948 г.

Маю честь повідомити Вас і прошу довести до Вашого Уряди, Національний Рада єврейської держави, що складалася з членів обраних представницьких організацій євреїв Палестини, зібрався вчора, 14 травня, у зв'язку з закінченням британського мандата і підставі резолюції Генеральної асамблеї ООН від 29 листопада 1947 року й проголосив створення незалежної єврейської держави в Палестині, що буде називатися до Держави Ізраїль. Рада вирішила, щодо створення державні органи, обраних належним чином, відповідно до конституції, яка вироблено Установчим Зборами не пізніше 1 жовтня 1948 року, справжній Рада діятиме ролі тимчасового державного ради та її виконавчий орган буде тимчасовим урядом Держави Ізраїль. Рада заявив, що Держава Ізраїль буде відкрито для імміграції євреїв всіх країн, у яких розсіяні, що він розвитку країни на благо всіх її жителів, що він містити принципах свободи, справедливості і світу, що він підтримувати повне соціальне і політичний рівність усіх громадян незалежно від раси, релігії, і статі, що він гарантувати повну свободу совісті, релігії, освіти, культури, мови, що він охороняти священність і недоторканність реліквій і святих місць всіх релігій що він ітиме принципам Статуту Об'єднаних Націй. Рада також заявив, що до Держави Ізраїль готове працювати з органами і представниками Об'єднаних Націй у виконанні резолюції Генеральної Асамблеї від 29 листопада 1947 року й що вона зробить необхідне забезпечення ефективності Економічного Союзу для всієї Палестини.

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат