На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Сіонізм


Рада поводиться з закликом всім жителям-арабам Держави Ізраїль повернутися до мирного життя і сприяти його, в такий спосіб, у цьому, що й стосується, розвитку цієї держави з урахуванням невід'ємних і рівних прав громадян, і належного представництва у тимчасових і постійних урядових органах цієї держави. Рада також пропонує світ всім сусідніх країн та його народам і запрошує їх працювати з Державою Ізраїль у загальне блага.

Від Тимчасового уряду Ізраїлю я прошу Уряд Союзу Радянських Соціалістичних Республік я офіційно визнати Держава Ізраїль та її Тимчасовий уряд. Я сподіваюся, що це визнання Держави Ізраїль матиме місце у найближчим часом, і це впевнений, що воно зміцнить приязні відносини між Радянський Союз та її народами, з одного боку, і Державою Ізраїль і єврейським народом Палестини, з з іншого боку, і це визнання буде також служити справі світу і справедливості у відносинах вообще.

Я користуюся цим випадком, щоб виявити Вам почуття глибокої подяки й вдячності єврейського народу Палестини, які поділяють євреї усього світу, на тому тверду позицію, котру зайняла делегація СРСР ООН, спрямовану на користь встановлення суверенної і незалежної єврейської держави в Палестині, і її уперту захист цього положення, попри всі труднощі; на слові щирого співчуття страждань єврейського народу Європі під владою його фашистським катів і поза підтримку того принципу, що євреї Палестини є нацією, право на суверенітет і незалежність.

Від Тимчасового Уряди Ізраїлю МОШЕ ШЕРТОК, міністр закордонних справ.

АВП РФ, ф.3а-Ізраїль, оп.1, п.1, д.1, л.1-2.

Переклад з французскої.

Додаток № 8.1.

ТЕЛЕГРАМА МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ СРСР У. М. МОЛОТОВА МІНІСТРУ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ІЗРАЇЛЮ М. ШЕРТОКУ.

18 травня 1948г.

Підтверджую отримання Вашої телеграми від 16 травня, у якій Ви доводите до Уряди СРСР проголошення з урахуванням резолюції Генеральної асамблеї ООН від 29 листопада 1947 року створення Палестині незалежного Держави Ізраїль і звертаєтеся з жаданням визнання Союзом Радянських Соціалістичних Республік я Держави Ізраїль і його тимчасового уряду.

Справжнім повідомляючи, що Уряд Союзу Радянських Соціалістичних Республік прийняв рішення про офіційному визнання Держави Ізраїль і його тимчасового уряду.

Радянське Уряд сподівається, створення єврейським народом своєї суверенної держави послужить справі зміцнення світу та безпеки в у Палестині та на Близькому Сході, і висловлює впевненість в успішному розвитку дружніх стосунків між СРСР і Державою Ізраїль.

У. МОЛОТОВ,

Міністр закордонних справ СССР.

АВП РФ, ф.89, оп.1, п.1, д.4,, л.5.

Додаток № 8.2.

ТЕЛЕГРАМА МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ СРСР У. М. МОЛОТОВА МІНІСТРУ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ІЗРАЇЛЮ М. ШЕРТОКУ.

25 травня 1948г.

Підтверджую отримання Вашої телеграми від 24 травня 1948 р., у якій Ви просите згоди уряду Союзу Радянських Соціалістичних Республік я те що, щоб до Держави Ізраїль негайно заснувало своєї місії в Мостку і щоб одночасно було засновано в Тель-Авіві радянська миссия.

Справжнім маю честь повідомити, що велике радянське уряд відповідно до на установа місії Держави Ізраїль у Москві під главі з посланником чи повіреним на ділі, зокрема й виконання консульських функцій, й у свою чергу, готове заснувати в Тель-Авіві радянську миссию.

У. МОЛОТОВ,

Міністр іноземних дел

Союзу Радянських Соціалістичних Республик.

Додаток № 9

Єрусалимська програма (1968г.)

Цілі сіонізму:

*Єдність єврейського народу і центральне місце державу Ізраїль в життя народа.

. Збирання єврейського народу з його історичній батьківщині в Ерец-

Ісраель шляхом репатріації із усіх стран.

. Зміцнення державу Ізраїль з урахуванням ідеалів справедливості та світу, передбачених пророками.

. Збереження унікальності народу із допомогою прогресу єврейського і івритського освіти і прищеплення єврейських духовних і культурних ценностей.

. Захист прав євреїв переважають у всіх місцях, їх проживання. 1 «Експерт» № 33, 10 вересня 2001-го. 1 Йдеться Другий сесії ГА ООН в питанні про Палестині, що відбулася у квітні-травні 1948г.

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31 
Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат