На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Діяльність СГ \"ТАС\"

Реферати > Банківська справа > Діяльність СГ \"ТАС\"

Взаємодія з усіма зацікавленими сторонами на постійній основі дає компанії можливість краще розуміти їхні потреби та очікування. У своїй діяльності компанія застосовує різні форми взаємодії з кожною групою зацікавлених сторін: презинтації, зустрічі, збори акціонерів, річний звіт, корпоративний сайт, прес-конференції, консультації, семінари тощо.

Соціальну відповідальність страхова компанія «ТАС» розуміє як добровільно прийняті принципи, яких компанія має намір дотримуватися у повсякденній роботі:

1. принцип відкритості та прозорості: компанія надає зацікавленим сторонам об’єктивну і найбільш повну інформацію про вплив діяльності компанії на економіку, суспільство та екологію на територіях присутності компанії;

2. принцип ведення постійного діалогу із зацікавленими сторонами;

3. принцип достовірності: ЗАТ «ТАС» надає лише достовірну інформацію, що може бути перевірена та підтверджена.

Страхова компанія «ТАС» продовжує вдалу реалізацію основних стратегічних ініціатив щодо збільшення обсягів страхування та впевнено рухається до досягнення своєї стратегічної мети – бути компанією №1 на ринку убезпечення життя в Україні. Цей факт переконливо підтверджують результати діяльності за підсумками І-го півріччя 2009 р.

Фінансові показники

Загальна сума страхових премій за підсумками шести місяців 2009 року склала 68 799,00 тис. грн., що перевищує аналогічні показники 2008 року практично на 56%.

Загальна сума активів компанії станом на 30.06.2009 року склала 375 888,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками 2008 року Страхова компанія «ТАС» збільшила свої активи більше ніж у 2,5 раза.

Статутний капітал компанії - 21 306,30 тис. грн.

Страхові резерви компанії станом на 30.06.2009 року становили 219 918,00 тис. грн., у порівнянні з показниками 2008 року компанія збільшила свої резерви більше ніж на 75%.

Загальний розмір страхових виплат, здійснених компанією протягом звітного періоду, - 1 994,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками минулого року, Страхова компанія «ТАС» зберегла темпи здійснення страхових виплат.

Інвестиційна діяльність

Побудова високоефективної інвестиційної політики для СК «ТАС» є одним зі стратегічних завдань протягом всього часу роботи компанії на ринку страхування життя. Інвестиційна діяльність проводиться з урахуванням показників якості та ліквідності активів, ступеню концентрації ризиків та загальної доходності інвестиційного портфелю. Завдяки цьому протягом останніх років Страхова компанія «ТАС» забезпечувала для своїх клієнтів високий рівень загального інвестиційного доходу.

З урахуванням гарантованого інвестиційного доходу згідно ст. 9 Закону України «Про страхування» загальний розмір приєднаних бонусів становить: у національній валюті – 19,23% річних; у доларах США – 11,61% річних; у євро – 8,67% річних.

Структура портфелю

Страхова компанія «ТАС» активно працює у сегменті фізичних осіб за програмами індивідуального убезпечення життя. Крім того, продуктовий портфель компанії містить програми корпоративного убезпечення життя та програми страхування життя позичальників банків.

Загальна кількість договорів страхування, укладених протягом І-го півріччя поточного року, - 8 881 договір, що свідчить про збільшення темпів приросту клієнтської бази більше ніж на 35% порівняно з результатами аналогічного періоду 2008 року. Загальна кількість фізичних осіб, застрахованих у Закритому акціонерному товаристві «Страхова компанія «ТАС» станом на 01.07.2009 року – 58 581, що перевищує аналогічний показник 2008 року більше ніж на 80%. [1]

3. Характеристика страхових продуктів cг «тас» ТА АНАЛІЗ ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

Страхова Група «Тас» - страхова компанія, яка пропонує широкий спектр страхових продуктів, серед яких індивідуальні та комплексні програми страхування для фізичних та фридичних осіб, зокрема: добровільне майнове страхування, добровільне страхування відповідальності, добровільне страхування, обов’язкове страхування.

Основні зусилля страхової Групи «ТАС» зосереджені на створенні якісних страхових продуктів із цікавими для клієнта конкурентними перевагами.

Страховий продукт – це комплексне понятя, яке включає в себе не тільки оформлення договірних відносин на папері, а й містять:

1. Передпродажне обслуговування клієнта: інформування про діяльність компанії, проведення консультацій спеціалістами, спілкування зі страховими консультантами, які проходять спеціальне навчання.

2. Оформлення страхової угоди, наприклад, якнайповніше ознайомлення клієнта з умовами страхування, забезпечення його всією необхідною інформацією, проведення інструктажу на випадок настання страхової події та ін.

3. Супровід клієнта впродовж усього терміну дії страхової угоди. Наші спеціалісти підтримують із клієнтами постійний зв’язок, інформуючи їх про акції, які відбуваються в компанії, пропонуючи спеціальні бонуси та знижки.

4. У разі настання страхової події – всебічна підтримка та участь (виїзд представника компанії на місце події, допомога в оформленні документів тощо). [6]

СК “ТАС” надає самі високі гарантії збереження, накопичення та своєчасних виплат коштів.

Страхова компанія “ТАС” гарантує свої клієнтам:

· надійний страховий захист життя і здоров'я;

· надійне розміщення засобів, як у національній, так і у вільно конвертованій валюті;

· перевищення відсотка прибутковості над відсотком інфляції;

· стабільний ріст доходу;

· негайну виплату страхового відшкодування;

· професійне обслуговування;

· оперативне реагування на зміну потреб своїх клієнтів.

За підсумками 2007 року вона займала 7-е місце в рейтингу страхових компаній по страхуванню ризиків та її частка ринку склала 1,5% (мал. 3.1)

Діяльність СГ "ТАС"

мал. 3.1

Щорічний темп зростання компанії складає не менше 60%. СГ "ТАС" має розвинену регіональну мережу, що складається з 19 філій, 12 регіональних дирекцій, більше 400 центрів продажу та широкої агентської мережі (більше 2000 страхових агентів), що дозволяє надавати послуги по всім регіонам України. Це забезпечує компанії статус національного страховика, здатного задовольняти потреби найвимогливіших клієнтів, надати широкий спектр продуктів страхування в кожному куточку нашої країни. [2]

Індивідуальне убезпечення життя

Накопичувальне страхування

Всі економічні відносини базуються на бажанні отримати прибуток, тому питання про раціональне та ефективне використання капіталу актуальне для будь-якої людини, яка має певні кошти. Якщо Ви бажаєте накопичити капітал для придбання будинку, для навчання Ваших дітей або накопичити ім на весілля, і на сам кінець, забезпечити собі гідну старість, скористайтеся нашими програмами.

• «ТАС – ЛАЙФ» - сучасна накопичувальна програма убезпечення життя, у якій страхові виплати в два-три рази перевищують розмір суми, яку передбачається накопичити і гарантується досить високий рівень прибутковості. Програма реалізується через страхових посередників

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат