На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Діяльність СГ \"ТАС\"

Реферати > Банківська справа > Діяльність СГ \"ТАС\"

• «ТАС – КАПІТАЛ» - накопичувальна програма убезпечення життя, яка має більш привабливі умови для страхувальників старшого віку, дозволяє накопичити капітал та гарантує фінансовий захист родини та близьких у разі настання страхових подій. Програма реалізується через страхових посередників

• «ТАС – АКТИВ+» - накопичувальна програма убезпечення життя, яка дозволяє накопичити певні кошти та гарантує фінансову безпеку, а також забезпечує фінансовий захист родини та близьких у разі настання страхових подій. Програма реалізується через агентську мережу

Ризикове страхування життя

Життя і здоров`я – це те, що належить не тільки Вам, але і Вашим близьким, хоча б тому, що вони Вас люблять. Якщо Ви є ще й головою родини, Ви берете на себе відповідальність за її добробут. Робити це дуже приємно, але піклуватися про близьких та забезпечувати їх можна лише тоді, коли сам здоровий і сповнений сил. Подбайте про своїх близьких, потурбуйтеся про власне здоров`я.

• «ТАС – МЕД» - програма додаткового страхування здоров`я. Програма реалізується через страхових посередників

• «ТАС – ТАЛІСМАН» - програма страхування від нещасних випадків, яка гарантує страховий захист в Україні та за її межами і діє 24 години на добу. Програма реалізується через агентську мережу

• «ТАС – ДОПОМОГА» - програма строкового страхування життя, яка дозволяє убезпечити себе від наслідків настання небажаних подій. Програма реалізується через агентську мережу.

Накопичувальні програми для дітей

Пам`ятаєте, як Ви зраділи, коли дізналися, що у Вашій родині буде дитина? Радісні передчуття сповнювали Вас до самого її народження, і тільки зараз, вперше тримаючи сина чи доньку на руках, Ви усвідомили, яка це величезна відповідальність - дбати про маля, виховувати його, забезпечувати йому якісну освіту і допомагати йому стати гідною людиною. Скористайтесь нашими накопичувальними програмами для дітей, за допомогою яких Ви зможете подбати про своїх дітей та забезпечити їм стабільне майбутнє завдяки значній матеріальній підтриці.

• «ТАС – ЮНІОР» - дитяча накопичувальна програма, що дозволяє поступово накопичити на користь дитини значний капітал, який згодом можна буде витратити на іі потреби (навчання, житло тощо), та забезпечити гідну фінансову підтримку, яка не дозволить непередбачуваним подіям перекреслити уявлення батьків про майбутнє їхньої дитини. Програма реалізується через страхових посередників

• «ТАС – ДОВІРА» - накопичувальна програма страхування дітей, яка дозволяє подбати про створення фонду майбутніх витрат для дітей та забезпечити гідний страховий захист для них протягом дії Договору страхування. Програма реалізується через агентську мережу.

Страхування життя позичальника банку

Страхування життя позичальника банку – послуга, що забезпечує виплату банку у розмірі заборгованості позичальника при виникненні подій, пов’язаних із його життям та здоров’ям, в результаті яких він не зможе сплатити кошти, отримані у кредит. Програми страхування життя позичальників банків реалізуються через канал банкострахування.

Корпоративне убезпечення життя

Керівники підприємств, які зробили ставку на персонал і поставили перед собою ціль створити працездатну і мотивовану команду однодумців, таким чином реалізують ідею "головне багатство підприємства - його люди", і дають можливість своїм співробітникам цілком розкрити і реалізувати свій потенціал, а, отже, принести підприємству більший прибуток.

Напевно кожен керівник не раз задавав собі подібні питання:

· Як створити базову соціальну програму на підприємстві?

· Як убезпечити співробітників від матеріальних втрат при нещасних випадках?

· Як додатково мотивувати своїх співробітників?

· Як мотивувати персонал за допомогою пенсійної програми?

Тому, хотілося б звернути Вашу увагу на питання соціального захисту та матеріального стимулювання праці працівників підприємства. На сьогоднішній день, для створення високопрофесійного, злагодженого колективу та заради запобігання плинності кадрів необхідно окрім регулярної виплати пристойної заробітної плати також виділяти кошти для соціального захисту трудового колективу.

Найбільш оптимальним механізмом забезпечення співробітників підприємства додатковими соціальними гарантіями є страхування.

Програми корпоративного убезпечення життя дозволяють:

· додатково мотивувати співробітників компанії;

· зміцнювати командний дух у колективі;

· знизити плинність кадрів;

· залучати на роботу висококваліфікованих фахівців, забезпечивши їм додаткові соціальні гарантії;

· забезпечити фінансовий захист службовцям і членам їхніх родин при настанні страхових подій;

· поліпшити імідж компанії в очах вітчизняних і закордонних партнерів.

Завдяки податковим пільгам програми корпоративного страхування життя дозволяють оптимізувати витрати підприємства на соціальне забезпечення й додаткову мотивацію співробітників: відповідно до нової редакції Закону «Про оподаткування прибутку підприємств», юридичні особи можуть відносити платежі по довгостроковому накопичувальному страхуванню життя своїх співробітників на валові витрати, у межах 15 відсотків від заробітної плати, нарахованої такій найманій особі протягом податкового року, але не більше 7560 гривень у рік.

Для укладення Договору колективного страхування життя з юридичною особою страховий агент повинний надати в страхову компанію заяву на укладання договору корпоративного страхування життя разом з додатком у вигляді списку застрахованих осіб, за затвердженою страховиком формою.

Помічником при укладанні договору корпоративного страхування життя може слугувати пам'ятка для страхувальника. [1]

Фінансові показники

Запорукою надійності Страхової Грипи «ТАС» є її інформаційна відкритість та прозорість. СГ «ТАС» надає для ознайомлення інформацію по основних фінансових показниках, які характеризують фінансову стабільність компанії, та відображають її зростання й динамічний розвиток.

Безумовно, найголовнішими показниками для клієнтів є об’єм нарахованих премій, сплачені відшкодування та резерви, тому що саме ці показники відображають рівень виконання страховою компанією своїх зобов’язань згідно укладених Договорів страхування та забезпечення страховиком майбутніх виплат страхового відшкодування. [2]

Загальна сума страхових премій за підсумками шести місяців 2009 року склала 68 799,00 тис. грн., що перевищує аналогічні показники 2008 року практично на 56%.

Загальна сума активів компанії станом на 30.06.2009 року склала 375 888,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками 2008 року Страхова компанія «ТАС» збільшила свої активи більше ніж у 2,5 раза.

Статутний капітал компанії - 21 306,30 тис. грн.

Страхові резерви компанії станом на 30.06.2009 року становили 219 918,00 тис. грн., у порівнянні з показниками 2008 року компанія збільшила свої резерви більше ніж на 75%.

Загальний розмір страхових виплат, здійснених компанією протягом звітного періоду, - 1 994,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками минулого року, Страхова компанія «ТАС» зберегла темпи здійснення страхових виплат.

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4  5 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат