На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Кеннеді, Джон Фицгералд

Реферати > Історія Всесвітня > Кеннеді, Джон Фицгералд

Кеннеді, Джон Фицгералд

ВВЕДЕННЯ

Кеннеді, Джон Фицгералд (1917-1963), 35-ий президент Сполучених штатів (1961-1963), наймолодша особа, яка коли-небудь була обрана президентом. Він був також перший римо- католицьким президентом , перший президентом 20-ого сторіччя.

Кеннеді був убитий перш, ніж закінчився його третій рік президентства. Однак, його вплив був в у світі, і участь у розв’язанні так-званої Кубинської ракетної кризи, можливо, запобігло війні. Він порушував питання культурних і історичних традицій Сполучених штатів і оцінки інтелектуальної цінності.

ДРУГИЙ РАННЄ ЖИТТЯ

Джон Фицгералд Кеннеді народився в Брукліні, штат Массачусетс, другий з дев'яти дітей Джозефа Патрика Кеннеді і його дружини, Роуз Фицгералд Кеннеді. Інші діти родини: Джозеф, Розмарі, Кэтлін, Еніс, Патриція, Роберт, Джейн і Эдвард. Роберт і Эдвард Кеннеді також пішли в політику. Родина була досить багата.

Сім’я Кеннеді протягом тривалого часу займалася політичною діяльністю. Роуз Кеннеді була дочкою Джона Фицгералда, хто, як мер Бостона, Штат Массачусетс, був відомий як “ Медовий Фітз. ” Джозеф Кеннеді був сином Патрика Кеннеді, успішного бізнесмена і видного Бостонского політичного діяча. Хоча Джозеф Кеннеді ніколи не займав виборної посади, він займав призначувані посади у федеральному уряді протягом Нового Курсу Президента Франкліна Рузвельта (1933-1945).

Освіта

В 13, Джон Кеннеді пішов у приватна школу в Новому Мілфорді, штат Коннектикут, але, захворівши покинув її. Пізніше закінчив Тшоатську Підготовчу Школу в Валінгфорді, Штат Коннектикут, і в 1935 він ввійшов У Princeton Університет. Але хвороба знову змусила його залишити школу. Навчання Джон відновив аж у наступному році в Університеті Гарварда.

В Гарварді Кеннеді написав дисертацію, яка стала основою книги ’’Чому Англія Спала’’(1940), в якій йшлося про відношення Англії до Німецької мілітаризації перед Другою Світовою Війною. Кеннеді закінчив Гарвард у 1940. Протягом декількох місяців він відвідав ділову школу Стенфордського Університету, потім подорожував по Південній Америці.

B Військова служба Другої Світової Війни

Сполучені штати ввійшли у війну в грудні 1941, після зруйнування Японією Перл Харбор.

Кеннеді хотів брати участь у війні, але в 1941 був звільнений в запас по стану здоров’я. Пішов у флот.

Незабаром (в 1943) Кеннеді став командуючим Бойового корабля і служив у на півдні Tихого океану.

За “мужність і відвагу ” Кеннеді одержав Морську Медаль і Морську Медаль Корпуса, присуджену за героїзм.

III РАННЯ ПОЛІТИЧНА КАР'ЄРА

В 1946 Кеннеді бере участь в Демократичних виборах в у конгрес в 11-ому виборчому окрузі штату Массачусетс.

США. Конгресмен

Кеннеді легко виграв переобbрання e Конгрес у 1948 і 1950

Одруження

У 1953 Кеннеді одружився з Жаклін Лі Боувіер. Подружжя мало трьох дітей: дочка, Кароліна і два сини, Джон, і Патрик Боувіер, хто вмер за 48 годин після свго народження в 1963.

Президентський Вибори 1956 Кеннеді програв, але участь його у виборчій кампанії зробила його відомим в широких верствах населення. Він починає готуватись виборів 1960р.

D Вибори 1960

Кеннеді виправив свої помилки 1956 і у 1960 втупив у виборчу боротьбу. Але в нього було багато перешкод . Наприклад багато партійних лідерів вважали його занадто молодим і занадто недосвідченим для президентської посади. Багато хто також сумнівалися, що римо-католик зможе вигравати вибори у країні, що була протестантською. Крім того, шанси Кеннеді зменшувало те, що багато лібералів підтримувало або Хьюберта Хэмфри сенатора Міннесоти або Алдайя Стівенсона.

Основним суперником Кеннеді був Ліндон Джонсон зі штату Техас. Однак, Джонсона підтримували тільки південні штати. Кеннеді виграв боротьбу в першому турі голосування і потім переконав Джонсона стати його кандидатом на посаду віце-президента.

Двома тижнями пізніше Республіканці висунули віце-президента Річарда Ніксона на посаду президента. Кеннеді, зробив величезний тур по країні, зупинявся в 46 штатах і 273 містах і містечках, у той час як ніксон відвідав кожен штат.

Два кандидати зустрічалися в чотирьох дебатах на національному телебаченні. Спосіб Кеннеді яким він користувався , особливо в перших дебатах, здавалося, усував сумніви, що він був занадто молодий і занадто недосвідчений, щоб служити як президент, і багато хто вважав, що ці дебати дали перемогу Кеннеді.

Іншим важливим фактором перемоги у кампанії була підтримка Кеннеді, отримана від чорношкірого нвселення у Північних штатах, особливо штат Ілліноріс і штат Пенсільванія. Вони підтримували його , тому що він і Роберт Кеннеді домагалися випуску збірника цивільних прав Мартіна Лютера Кінга.

IV ПРЕЗИДЕНТ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ

Кеннеді був інагурований 20 січня, 1961.

Кеннеді, закликав до “ нового світового закону, у якому сильний завжди правий, а слабкий завжди захищений, закон, мир і особа стоять на першому місці. ” Він розумів труднощі цієї мети. “Все це не буде створено в перші 100 дні, ” він говорив. “Все це не буде закінчено в перші 1000 дні, все це не буде закінчене за життя цієї адміністрації, ні навіть можливо за життя планети. Але дозвольте нам починати. ”

Кеннеді закликав американців“ захищати волю в години небезпеки. ” Словами з його доповіді перед народом були , “ Думайте не, що ваша країна може робити для Вас, — думайте, що Ви можете робити для вашої країни. ”

C Внутрішня політика

Нове Законодавство Границі перший рік Кеннеді в офісі приніс йому значний успіх у розпорядженні нового законодавства. Конгрес пропускав головний рахунок(законопроект) кожуха, закон, що збільшує мінімальну зарплату, і рахунок(законопроект), що надає федеральну допомогу ощадливо пригнобленим(зниженим) областям Сполучених штатів. Більшість первісної частин законодавств, Кеннеді, поміщений через Конгрес був рахунок(законопроект), що створює Мирний Корпус, агентство яких навчило Американських добровольців, щоб робити соціальне і гуманітарне обслуговування(службу) за кордоном. Ціль програми полягала в тому, щоб промотировать світ в усьому світі і дружбу з країнами, що розвиваються. Ідея щодо Американських добровольців, що допомагають людям(персоналу) в іноземних країнах торкнулася ідеалізму багатьох громадян. Усередині двох років, Мирні добровольці Корпуса вбудовували Азію, Африку, і Латинську Америку, живучи з людьми(персоналом) і працюючи над утворенням, здравоохраненением, і сільськогосподарськими проектами.

Однак, після його початкового успіху з Конгресом, Кеннеді знаходить(закладає) це все більш і більш важкий одержати його програми, запропоновані в закон. Хоча Демократи затримали більшість в обох будинках, Південні Демократи приєдналися з консервативними Республіканцями, щоб зупинити законодавство, що вони ненавиділи. Рахунок(законопроект) Безкоштовної медичної допомоги, рахунок(законопроект), щоб робити медичне обслуговування для старого національний прибуток(користь), був переможений. Закон про цивільні права і рахунок(законопроект), щоб скоротити збори минулого обговорені, і компроміси були погоджені на, але навіть компроміси були відстрочені. Рахунок(законопроект), щоб створити Відділ Рівня кабінету Міських Справ був обґрунтовано переможений, частково, тому що Кеннеді випробував недолік в Економісті Робертові Ке. Ткач, чорна людина, щоб бути новим секретарем. Південні Конгресмени поєднувалися з представниками з переважно сільських районів, щоб скасувати рахунок(законопроект).

Перейти на сторінку номер: 1  2  3  4 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат