На сайті 11893 реферати!

Усе доступно безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання.
Авторські права на реферати належать їх авторам.

Міжнародна платіжна система подорожей і розваг (Т&Е)

Реферати > Банківська справа > Міжнародна платіжна система подорожей і розваг (Т&Е)

Карта системи «Золота Корона» дозволяє вирішити цю проблему, не прибігаючи до придбання дорогих міжнародних карток. Доступна вона широким шарам населення незалежно від їхнього рівня доходу. Картка може використовуватися як дебетова і як кредитна. Причому для відкриття кредитної лінії клієнту не обов'язково мати солідну кредитну історію, досить лише обзавестися зарплатною картою щомісяця частина зарплати банк буде вираховувати в рахунок погашення кредиту. Немаловажним фактором таких розрахунків є і те, що банк може запропонувати, а клієнт вибрати, найбільш придатну схему гасіння кредиту що погашати в першу чергу - чи кредит чи відсотки установити суму за допомогою кредитного інспектора.

Зарплатні картки застосовуються зараз у багатьох регіональних підприємствах, тому що рятують від метушні з великими сумами готівки. Але підприємства не поспішають цілком переходити на карткову програму по заробітній платі, а використовують її поряд з частковою видачею грошей гоівкою (не всі працівники можуть швидко привикнути до нового платіжного механізму і віддають перевагу «живим» грошам).

Поряд із зарплатною в системі «Золота Корона» є ще корпоративні і звичайні особисті картки (на підході проекти пенсійних карт і карток, використовуваних у ДАІ). Усі розрахунки по них здійснюються за дебетовою схемою.

Корпоративні карти, як і в усьому світі, надають співробітникам засоби на господарські нестатки і командировочні витрати. Особливий вид таких карт виявляють собою спеціалізовані «бензинові» карти прийом яких здійснюється винятково на АЗС. Розподіл витрат і апаратне обслуговування тільки по визначених картах - одне з властивостей смарт-технологій. За кордоном воно вже давно застосовується для виплат посібників по безробіттю. Смарт-карты, на які виплачується ці виплати, приймаються в магазинах тільки для оплати предметів першої необхідності хліба, м'ясних і молочних продуктів і т.д. (щось начебто «мінімального споживчого кошика»). Алкоголь, тютюн, побутову техніку і предмети розкоші по такій картці не купити.

Багато банків за допомогою апаратно-програмного комплексу «Золота Корона» обслуговують локальні мережі. Цей проект реалізований одним з челябінських банків - власники обслуговуються по його локальних картах у їдальнях і магазинах на території Челябінського електролітного цинкового заводу.

Особистої ж картки дають можливість власнику подорожувати по російських просторах без наявних і не тільки. Додаткова послуга, що робиться системою клієнту, це підтримка чотирьох видів банківських вкладів (до запитання, терміновий накопичувальний і універсальний), які можна прив'язати до єдиного карткового рахунка. Цей механізм дозволяє автоматично поповнювати залишок на СКС за рахунок засобів на внесках. І, навпаки, поповнювати внески за рахунок засобів, що надходять на СКС (у випадку зарплатної карти).

«Розумну» картку клієнт використовує також для здійснення регулярних платежів (наприклад, по оплаті комунальних послуг). Щоб уникнути довгих щомісячних черг в ощадкасу, власнику карти досить доручити банку проводити регулярні платежі (у межах зазначеної суми) зі свого рахунка на цільовий рахунок одержувача. Дані про регулярні платежі можуть бути внесені на карту у виді окремого додатка.

Перейти на сторінку номер: 1  2 Версія для друкуВерсія для друку   Завантажити рефератЗавантажити реферат