Реферати Refine » Статьи » Articles » Навчальний центр "Грант" - запорука вдало складеного ЗНО та реалізації найзаповітніших мрій

Навчальний центр "Грант" - запорука вдало складеного ЗНО та реалізації найзаповітніших мрій

by: Ramon
Просмотров: 0
Кол-во слов: 173
Дата: 09.01.22 Time: 09:35
Коммментариев: 0.

Коли є хоча б найменші сумніви щодо рівня підготовки певного абітурієнта, то було б непогано скористатись додатковими заняттями з проблемних тем предмету чи предметів, по яких учні планують готуватись до зовнішнього незалежного тестування. Навчальний центр "Грант" - є центром підготовки абітурієнтів до ЗНО, а саме до практичної та теоретичної підготовки учнів, де створені всі умови для гарантованого здобуття плідних результатів. Доказом цього ствердження служать такі факти:

 1. Знаходження на перших позиціях у своєму сегменті протягом 12 років існування.
 2. Повна гарантія вступу до вищих навчальних закладів 100% осіб, підготовлених "ЗНОгрант".
 3. 5100 вчорашніх учнів центру є студентами провідних ВНЗ.
 4. Проходження на бюджетну форму навчання 70% осіб, які навчались в центрі «Грант».

Що є запорукою високого балу

Зрозуміти, яким саме чином підготовка до ЗНО здатна досягнути найкращих результатів, допоможе навіть поверхове ознайомлення з особливостями ретельно продуманого та добре організованого процесу навчання. Цьому сприяє не тільки вправний розподіл учнів за попереднім рівнем знань, але й формування груп по 5-7 осіб, що є достатнім для відчуття команди та забезпечує плідну співпрацю кожного абітурієнта з кваліфікованим викладачем. До речі, педагогічний колектив складається з найдосвідченіших методистів та вчителів вищої категорії, котрі мають в арсеналі унікальні власні розробки та індивідуальні принципи викладання.

Бути впевненим, що створені умови забезпечують зручність та ефективність підготовки, дозволяють такі особливості:

 • семестрове навчання тривалістю 9 місяців;
 • моніторинг знань за допомогою електронного журналу;
 • можливість розраховувати на онлайн підтримку завдяки Телеграм каналу https://t.me/ZNO_Grant_education;
 • усунення прогалини у знаннях через пропущені заняття, наприклад у випадку хвороби учня, є можливість його відпрацювання у зручний час.

А щоб курси підготовки до ЗНО-2022 були максимально доступним для кожного учня, є змога скористатись розкладом занять, які тривають від 15:15 до 21:15 з понеділка по п’ятницю, та з 9:00 до 21 години в суботу та неділю. Окрім того, навчання на 1 день складається з 2-х уроків по 1 годині 25 хвилин (з перервою між ними в 10 хвилин).

З чого складається навчальний процес

Спрямована на успішне отримання атестату й благополучний вступ до омріяного вишу ЗНО підготовка передбачує декілька етапів:

 1. Безкоштовне пробне зайняття, котре дозволяє констатувати рівень знань кожної дитини та виявити індивідуальні особливості, й завдяки цьому записати її до відповідної групи.
 2. Основна частина підготовки, що складається з теоретичної та практичної підготовки, роботи з тестами, моніторингу здобутих знань і роботи над помилками під час пробних тестів.
 3. Фінальне налаштування до ЗНО.

До того ж слід додати можливість зацікавлених осіб обирати напрямки підготовки, кількість тем, що цікавлять, та курс відповідної вартості (Преміум, Стандартний, Базовий). Також необхідно звернути увагу на те, що кожних 60 хвилин занять коштуватимуть 115 грн, а другий і третій обраний предмет передбачає знижку в 10%. За четвертий напрямок доведеться сплатити вже на 15% менше.

Переваги, які неможливо ігнорувати

Звернутись до навчального центру «Грант» кожного з нас надихають такі гарантовані преференції:

 • виправдані сподівання щодо підтримки з боку єдиної команди креативних, висококваліфікованих та сертифікованих викладачів вищої категорії;
 • гарантована результативність, обумовлена використанням індивідуальних методик навчання та унікальних авторських розробок;
 • можливість обирати курс, напрямки занять та зручний час підготовки;
 • за потребою – додаткові заняття з проблемних тем та відпрацювання пропущених уроків;
 • ефективність, що перевершує всі сподівання та перевищує вартість сплачених коштів.

Розраховуючи на вправний підхід та добру організацію підготовки абітурієнтів, зовнішнє незалежне тестування обов’язково буде складене на найвищому рівні та наблизить вас і ваших дітей до омріяної мети.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки