Реферати Refine » Статьи » Articles » Переваги реєстрації в офшорі

Переваги реєстрації в офшорі

by: Ramon
Просмотров: 4
Кол-во слов: 53
Дата: 06.03.15 Time: 13:25
Коммментариев: 0.

Сьогодні багато компаній по всьому світу прагнуть бути зареєстрованими в офшорних зонах, при цьому фактично будучи резидентом тієї країни, в якій вона веде свою діяльність. Наприклад, продажі вона здійснює в Україні, але до неї застосовується юрисдикція Панами, Фарерських островів або будь-який інший офшорної зони.

& nbsp;

Переваги офшорних зон:

  • Повна конфіденційність будь-якої інформації. Єдине, що зможуть дізнатися податкові органи - це місце реєстрації компанії. Говорячи простою мовою, інспектори лише дізнаються, що компанія "N" зареєстрована, скажімо, в Коста-Рика. Все, ніякої інформації про обіг коштів, податкових відрахуваннях ніхто не дізнається. Як правило, офшорні зони не видають жодної інформації третій стороні навіть при порушенні кримінальної справи, що прописано в національних законодавствах. Загалом, компанії в оффшорах  можуть відчувати себе привільно.
  • Мінімальні податкові відрахування. Офшори або взагалі не вимагає від своїх резидентів виплати будь-яких податків, або сума виплат не перевищує 1% -3% від річного обороту. Економія, як говориться, у наявності. Тут варто враховувати особливості кожного конкретного офшору. Скажімо, офшор в ОАЕ повністю звільняє від сплати податків, а на Канарських островах доведеться сплатити невеликий податок.
  • Відсутність звітності. Мабуть, це головна перевага офшорів. В Україні податкові органи вимагають місячні, річні та квартальні звіти. В офшорах звіти не потрібні нікому. Максимум - можуть попросити надати будь-які статистичні дані. І на цьому - все!

Об авторе:

Romon


Рейтинг: Еще нет оценки