Реферати Refine » Статьи » Articles » Процес розробки сайтів

Процес розробки сайтів

by: Ramon
Просмотров: 7
Кол-во слов: 174
Дата: 22.08.17 Time: 08:33
Коммментариев: 0.

Процес розробки сайтів в нашій студії перевірений часом. Ми виправдаємо сподівання клієнта і виключимо конфліктні ситуації - неприємних сюрпризів не буде. З нами комфортно працювати в емоційному і фінансовому плані. Все це - головні критерії при виборі розробника вашого сайту у місті Хмельницький.

А як ви уявляєте собі процес розробки? Пропонуємо пройти невеликий тест і отримати знижку на розробку вашого сайту. Розставте етапи в правильному порядку.

Ми отримуємо багато позитивних відгуків від наших клієнтів, які відзначають, що, на відміну від інших систем, робота з нашої CMS відбувається легко і швидко, розміщення різних матеріалів здійснюється в кілька кліків мишкою.

CMS «Wordpress» можна укомплектувати практично будь-яким функціоналом, який буде потрібно для роботи вашого сайту. Якщо ваші вимоги не стандартні - ми розробимо потрібний модуль. Відомі безкоштовні CMS часто піддаються атакам і зломів, наша CMS розробка сайтів хмельницький захищена і від цього завдяки грамотно спроектованої архітектурі і відсутності серверного коду у вільному доступі.

Великий набір готових модулів

За тривалий час розробки сайтів у Хмельницькому ми створили достатню кількість модулів для CMS «Wordpress» - від примітивного функціоналу новинного блогу до складного інтернет-магазину.

Корпоративний сайт - це офіційне представництво компанії в інтернеті, яке відображає її імідж, філософію, фірмовий стиль. Такий сайт є ефективним способом поширення вашої корпоративної культури і комунікації зі споживачами, партнерами і конкурентами.

Переваги корпоративного сайту:

 • підвищення впізнаваності бренду, лояльності до нього;

 • зворотний зв'язок з клієнтом за рахунок інтерактивних елементів (форма зворотного зв'язку, он-лайн консультант, можливість кросспостінг через соц. мережі та інше);

 • підтримка і формування іміджу кампанії, підвищення її статусу;

 • завжди свіжа і актуальна інформація;

 • зв'язок з філіями, робота з співробітниками компанії;

 • розширення регіону продажів за рахунок зростання інформованості клієнтів і партнерів.

Якими можливостями може володіти корпоративний сайт?

 1. Система управління сайтом (CMS) Бітрікс

 2. Необмежена кількість сторінок

 3. Новини

 4. Фотогалерея

 5. Авторизація та реєстрація

 6. Корпоративний поштовий ящик

 7. Статистика відвідуваності

 8. Мобільна версія

додатково:

 • інформаційна розсилка

 • Партнерський кабінет

 • система коментування

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки