Реферати Refine » Статьи » Economic-articles » Куди слід поїхати в Україні

Куди слід поїхати в Україні

by: Ramon
Просмотров: 13
Кол-во слов: 55
Дата: 24.10.18 Time: 16:18
Коммментариев: 0.

Україна – дуже цікава та неймовірно красива країна. Вона має багато місць відпочинку, де потрібно побувати кожному туристу. Що це за місця, розберемося далі.

Де побувати, щоб відпочити?

Розглядаючи місця для відпочинку в Україні, варто відзначити безліч цікавинок, котрі розповідають нам про історію краю та відкривають її неймовірну красу. Наразі країна тільки починає ставати цікавою для туристів, а турагенство в Черкасах mannschaft.ck.ua допоможе вам підібрати маршрути, котрим ви зможете проїхатись.

Замки, озера, печери та інші найкрасивіші знахідки країни – все це гарантує вам якісний відпочинок.

Кращі місця для туристів

Пропонуємо декілька цікавинок, від краси яких ви будете в захваті.

  • Печера Геонавт. Це найбільша печера Київської області, довжина котрої складає 60 метрів.
  • Садиба Хоєцьких. Ця будівля була побудована в 1903 році, вона пережила чимало подій, але зберегла унікальний стиль модерн.
  • Затоплена церква. В селі Ржищеве було затоплено всю територію при будівництві Канівського водосховища. Але його церква залишилась над водою, тому зараз нею милуються багато туристів.
  • Палац Уварової. Він розташований в Житомирській області та має стиль неоренесансу. На території палацу є парк та озеро.
  • Палац Ганской та Оноре де Бальзака. Неймовірно красива будівля в красивому стилі з античними мотивами побудована в 1800 році. Красивий інтер’єр, розкішні предмети та таємниці замку приваблюють туристів.
  • Центр гончарства (Полтавська область). Саме тут жили кращі майстри гончарної справи. В 1986 році тут був заснований Музей гончарства, котрий знайомить людей з цим неймовірним мистецтвом.
  • Дуб Максима Залізняка (Черкаська область). Він росте в Холодному Яру та має неймовірну історію. Вважається, що дубові вже понад тисячі років, він має висоту 24 метри.
  • Замкова гора (Чигирин). На цій горі можна побачити залишки фортифікацій Чигирина. Ви познайомитеся з історичними пам’ятками та зможете насолодитися красотами міста.
  • Озеро Бучак. Голубе озеро знаходиться на місці села Бучак, котре було знищено в 1987 році. Чиста та прозора вода виходить із підземних джерел, тому зберігає свою прозорість та прохолоду.
  • Круглий двір (Сумщина). Унікальний палац, котрий був побудований в 1749 році. Він повинен був обороняти місцевих, має овальну форму та круглі фортифікації.

Звичайно, це не всі топові місця України. Туристи рекомендують побувати також в неймовірно красивому Львові, відвідати Карпати та насолодитися їх красою. Ще також привертає увагу палац на Вінничині та парк в Умані. Відкрийте для себе країну з іншої сторони та насолоджуйтесь її красотами.

Більш детальна інформація на сайті туроператора «Маншафт».

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: 5.0