Реферати Refine » Статьи » Now-articles » Камери відеоспостереження, навіщо вони

Камери відеоспостереження, навіщо вони

by: Ramon
Просмотров: 5
Кол-во слов: 71
Дата: 29.10.17 Time: 14:51
Коммментариев: 0.

Коли в супермаркеті Ви бачите камеру відеоспостереження, можливо Ви можете відчувати якийсь дискомфорт, щодо того що за Вами спостерігають хоча Ви порядна людина і не збираєтеся нічого красти. Насправді магазини, в яких є відеокамери, більш вигідні для Вас, ніж ті, в яких вони відсутні. Так як в магазинах і супермаркетах, в яких відсутня система відеоспостереження, набагато частіше трапляються крадіжки бо якщо злодій бачить відеокамери в магазині то, швидше за все він вибере магазин простіше де немає системи відеоспостереження, де власники з якихось причин заощадили на її придбанні. А так як жоден магазин чи супермаркет не працюватиме собі у збиток, то втрачені гроші на крадіжці товарів входять в ціни на товари цього магазину. У містах ця сума досить висока. І Ви купуєте товар за ціною вище, ніж він міг би бути.

Відповідно хороша система відеоспостереження в магазині або супермаркеті або торговому центрі економить Ваші гроші, і Ви можете купувати необхідні для Вас товари за нижчою ціною. Так само відеоархів допоможе у вирішенні складної ситуації, коли наприклад покупець зіпсував товар і не хоче платити або просто провокує скандал, з якихось, невідомих причин або може бути, персонал нагрубив покупцеві і заперечує цей факт. У таких випадках система відеоспостереження просто необхідна для того що б вирішувати спірні ситуації і мати докази для їх вирішення. Це заощадить Вам час і нерви, і Ви зможете чітко захистити свою позицію і відстояти її якщо хтось, намагається Вас надурити.

Так само Ви за своїм бажанням можете налаштувати запис відеоархіву на певний час, якщо цілодобове архівування Вам не потрібно. А якщо Ви, власник торгової мережі і маєте кілька магазинів або офісів по всьому місту. Або в різних містах, то Ви зможете в режимі онлайн, через комп'ютер, телефон або планшет спостерігати і контролювати роботу об'єктів віддалено і це позбавить Вас від постійного об'їзду, цих точок і заощадить Ваш час для більш важливих справ. В офісах камери відеоспостереження ставляться з метою виявити співробітників, які порушують робочий графік або не хочуть виконувати свої рабочі обов'язки.

Ви зможете дізнатися багато цікавого про своїх співробітників, а так само побачити, як вони обслуговують клієнтів. Знаючи про те, що за ними спостерігає камера відеостеження, це допоможе співробітникам більше дисциплінуватися і це підвищить продуктивність Вашої фірми. І вчасно оповістить власників бізнесу про крадіжку в офісах і допоможе запобігти подібним випадкам. Все частіше встановлюють відеокамери на під'їздах, які допомагають розкрити пограбування квартир. На дорогах відеокамери стежать за порушенням правил дорожнього руху. Так само, щоб обрати правильну причину дтп і виявити, хто винен і також вони захищають від автомобільних підстав.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки