Реферати Refine » Статьи » Obr-articles » Природня їжа, чи смачна хімія?

Природня їжа, чи смачна хімія?

by: Ramon
Просмотров: 3
Кол-во слов: 124
Дата: 06.04.17 Time: 21:30
Коммментариев: 0.

Як часто буває в нашому житті, наступає такий момент, коли треба робити складний вибір. З одного боку, вас чекає задоволення, а з іншого боку — користь. Часто ці речі протилежні одна одній. Для прикладу, ви можете займатися спортом, і це корисно для організма. А можете цілими днями дивитися серіали — це величезне задоволення, але жодної стимуляції для організму. Ось що вибрати в такому випадку?

Про такий самий складний випадок ми хочемо поговорити сьогодні. І він стосується їди. Вам треба зробити вибір між користю і задоволенням. Наша рекомендація буде наступною — вибрати корисну їжу. Зараз пояснимо чому. Є така їда, яка дуже смачна і корисна, Карпати Насолоджуйся має в асортименті багато виробів. Тут морси, джеми, гриби та соки, які виробляються без хімії та консервантів. Причому виробляється в промислових масштабах. Як це можливо? Дуже просто. 

Згадайте, як консервували овочі і фрукти ваші мами чи бабусі? У них не було жодної хімії, жодних домішок і добавок, але джем, варення чи компот стояв собі на балконі чи підвалі рік, два роки. Чому з ним нічого не відбувалося? Ще раз, дуже просто. Тому що цукор — це природній консервант, який не дає нічому пропасти. Повна стерилізація, жодних бактерій чи живих організмів, немає доступа повітря і темне приміщення. Всьо, цього достатньо, щоби ваша консервація змогла стояти роками. Чому це забули на сьогодні?

Тому що всі хочуть заробити більше грошей, причому вкладаючись мінімум. Дешевше добавити хімію замість природніх речовин. Ви отримуєте подібний смак, зовнішній вигляд, але користі мінімум з такої їди. А як можна дізнатися, чи виробник додає хімію, чи ні. Просто треба прочитати етикетку на товарі. Там все видно. Якщо там є щось, що вам незрозуміло, наприклад, бензоати, сорбати, нітрати, то зрозуміло, що це синтезовані речовини і в природньому продукті їм нема місця.

Але, іншою стороною корисних консервацій стає їх ціна. Вона трошки дорожча, відсотків на 30 за хімію. Ось як ви вважаєте, чи варто переплачувати 30%, щоби бути повністю здоровим, чи можна ризикувати? Зрозуміло, що сьогодні не такий час, коли люди особливо перебирають харчами. Ціна навколо збільшується на все і грошей не вистачає. Однак, не важно порахувати, скільки вам встане ціна лікування під час отруєння, чи реабілітація в санаторії. Це не дешеве задоволення, вам про це відомо. Ось тому варто обирати продукти, які вам знайомі і корисні. Особливо, коли вони корисні і смачні, як у Карпати Насолоджуйся!

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки