Реферати Refine » Статьи » Uch-articles » Хай-тек - стиль сучасної людини!

Хай-тек - стиль сучасної людини!

by: Ramon
Просмотров: 3
Кол-во слов: 101
Дата: 11.03.18 Time: 15:01
Коммментариев: 0.

Сучасні люди, що живуть в мегаполісі і йдуть в ногу з часом, мають потребу і в потрібному оформленні простору квартири студії або будинку. Адже відомо, що наше житло відображає наші смаки, звички та уподобання. Відмінним рішенням стане стиль «hightech», який буквально перекладається як «високі технології».

Зародившись в Британії в кінці XX століття, сьогодні даний стиль популярний у всьому світі. Основною ідеєю цього стилю є втілення сучасних технологій і досягнень науки в інтер'єрі.

Особливості стилю хай-тек в інтер'єрі

Для нього характерні конструкції, що імітують промислові будівлі, а також велика кількість скляних і металевих поверхонь. Переважаючі кольори:

  • сірий;
  • білий;
  • чорний;
  • сріблястий металік.

Найпопулярніший матеріал, який використовується в оформленні - це хромовані труби.

Меблі в інтерєрі у стилі хай-тек

Головний девіз - функціональність, тому меблів в приміщенні повинна бути мінімальна кількість. Присутні тільки ті предмети інтер'єру, які безпосередньо використовуються. На відміну від інших стилів інтер'єру, про які дізнатися тут більш докладно можна.

Ще однією відмінною рисою цього стилю оформлення приміщень є повна відсутність дерев'яних меблів. Тут «в головній ролі» меблі з пластику, скла та алюмінієвих конструкцій. Пропорції ретельно продумані, форми максимально прості: коло, квадрат, прямокутник. У центрі уваги повинна бути - гра матеріалів, сталевий блиск, відображення світла.

Освітлення - ще один важливий аспект стилю

Освітлення теж відрізняється від усього того, що було раніше використано у інших стилях інтер'єру квартири чи будинку. Замість кришталевих люстр і масивних торшерів варто використовувати, вбудовані галогенні світильники і світлодіодні лампи, випромінюючі холодне світло. Важливо звернути увагу на оформлення стін і вікон.

Увага! Головне у квартирі в цьому стилі - це відсутність будь-якого декору взагалі. Замість шпалер - однотонно пофарбовані стіни в біло-сірі або бежеві тони і відсутність звичних штор на вікнах. Найкраще «одягнути» вікна за допомогою жалюзі або, в крайньому випадку, завісити строгими однотонними шторами без натяку на будь-який орнамент.

Квартири, оформлені в стилі хай-тек, більше схожі на офісні або промислові об'єкти. Тому, швидше за все, такий дизайн підійде молодим людям, які ведуть активний, динамічний спосіб життя, головними вимогами яких є простота і функціональність.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: 5.0